Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie, a na nim pokoik drugiego dziecka i...

„Ktoś tu chyba nie może doczekać się rodzeństwa…”
Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie, a na nim pokoik drugiego dziecka i...
fot. Instagram @annalewandowskahpba
24.04.2020
Katarzyna Lemanowicz

Już wkrótce Anna Lewandowska po raz drugi zostanie mamą. Co rusz małżeństwo Lewandowskich raczy nas uroczymi kadrami zdradzającymi co nieco szczegóły na temat drugiej ciąży.

Nie inaczej jest tym razem. Anna Lewandowska podzieliła się na Instagramie uroczym zdjęciem, na którym Klara wspina się na łóżeczko przyszłej siostrzyczki lub braciszka. Trenerka podpisała zdjęcie słowami: „Somebody clearly can’t wait… Ktoś tu chyba nie może się doczekać…”.

Zobacz również: Anna Lewandowska w ciąży - wiele osób pyta, czy boję się wirusa?

Dla ciekawskich… po kolorach nie sposób stwierdzić jakiej płci będzie drugie dziecko Lewandowskich. W wielu wywiadach, na pytanie o płeć drugiego dziecko, trenerka podkreślała, że najważniejsze jest dla niej zdrowie dziecka.

Redakcja SuperMam trzyma kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i już nie możemy się doczekać, kiedy „poznamy” drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Somebody clearly cant wait 🥰👣 Ktoś tu chyba nie może się doczekać... 😍❤️ #annalewandowska #momlife #mom #cantwait #baby #klara

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.04.2020 23:18
Słodki ten pokoik :) Moja córeczka na świat przyjdzie za 3 miesiące a już szaleję i przygotowuje się na jej narodziny. Już mam kupioną część wyprawki z sensillo i szukam mebli do jej pokoju ;) Już nie mogę się doczekać aż będzie z nami :)
odpowiedz
Polecane dla Ciebie