Wyliczyła, za co krytykują ją inne mamy. Lista zarzutów jest naprawdę długa

Codziennie słyszy, że nie nadaje się do tej roli.
Wyliczyła, za co krytykują ją inne mamy. Lista zarzutów jest naprawdę długa
fot. Instagram @diaryofafitmommyofficial
05.03.2020
Katarzyna Lemanowicz

Macierzyństwo to naprawdę wymagające zadanie, ale największą trudnością wcale nie jest wychowywanie dzieci. Z tym każda kobieta na pewno sobie poradzi, a kłopoty czają się gdzieś zupełnie indziej. Chodzi o sprostanie oczekiwaniom, jakie stawia się przed nami każdego dnia. Ze wszystkich stron słyszymy, jakie powinnyśmy być, a czego nam nie wypada.

Zobacz również: „Czuję, że zaprzepaściłam szansę na wykształcenie”. Ten szczery wpis matki 3 dzieci pokochały tysiące kobiet

Dobrze wie o tym Sia Cooper, która nigdy nie była stereotypową mamą. Doczekała się dwójki pociech, ale nie dała się zamknąć w domu. Pozostaje aktywna i nie zapomina o sobie, a to nie wszystkim się podoba. Autorka profilu na Instagramie „Diary of a Fit Mommy” wciąż czyta niewybredne komentarze na swój temat.

Sia Cooper i hejt

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SIA | FITNESS WORKOUTS RECIPES (@diaryofafitmommyofficial)

Gdybym dostawała pieniądze za każdym razem, kiedy ktoś nazywa mnie złą matką - byłabym już obrzydliwie bogata. W dzisiejszych czasach trudno zasłużyć na komplement, bo każda z nas jest nieustannie oceniana. Podważany jest każdy nasz wybór.

Moim zdaniem złe matki faktycznie istnieją, ale zazwyczaj okazują się nimi te wszystkie, które mieszają z błotem inne kobiety. Są zakompleksione i nie panują nad swoim życiem, więc chcą pociągnąć za sobą jeszcze kogoś. W końcu nieszczęścia chodzą parami.

Nie ma czegoś takiego jak idealny rodzic. Wszystkie borykamy się z tymi samymi problemami i staramy się jak najlepiej rozwiązywać

- przekonuje.

Zobacz również: 8 błędów, które najczęściej popełniają młodzi rodzice

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SIA | FITNESS WORKOUTS RECIPES (@diaryofafitmommyofficial)

Macierzyństwo nie jest niczym uniwersalnym i za każdym razem wygląda trochę inaczej. W jednej rodzinie coś może świetnie działać, ale w innej zupełnie się nie sprawdzi. Dlaczego dajemy sobie prawo, żeby to oceniać? Bycie matką jest wystarczająco ciężkie, żeby musieć się jeszcze tłumaczyć

- czytamy w emocjonalnym wpisie, który zdobył już dziesiątki tysięcy polubień.

Dlaczego inne matki krytykują Się Cooper?

Lista powodów, dlaczego Sia wciąż jest krytykowana, okazuje się bardzo długa. Internautki miały do niej pretensje, kiedy ćwiczyła będąc w ciąży. Nie podobają im się jej tatuaże i kolczyki. Zarzucają, że niepotrzebnie odsłania umięśnione ciało i ma czas o siebie zadbać. Na szczęście nie wszystkie komentatorki są aż tak zawzięte.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SIA | FITNESS WORKOUTS RECIPES (@diaryofafitmommyofficial)

„Jesteś dla mnie prawdziwą bohaterką! Jako samotna, wytatuowana mama doskonale wiem, do czego zdolne są nasze koleżanki po fachu”.

„Ja też się tym przejmowałam. Wreszcie jednak zrozumiałam, że tylko nieszczęśliwe frustratki mają czas i ochotę, żeby mieszać się w cudze życie

„Nie wyglądasz jak typowa mama? To prawda. Wyglądasz o wiele lepiej” - czytamy.

Zobacz również: Została mamą na pełny etat. Teraz ze łzami w oczach zdradza, jak wygląda jej życie

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie