Sprawdź swój znak zodiaku i dowiedz się ile będziesz mieć dzieci...!

Jeżeli marzysz o byciu rodzicem albo też rodzicielstwo spędza Ci sen z powiek, przeczytaj, bo artykuł jest dla Ciebie!
Sprawdź swój znak zodiaku i dowiedz się ile będziesz mieć dzieci...!
fot. istock.com
05.10.2020
Katarzyna Lemanowicz

Trudno jednoznacznie stwierdzić, bo nikt nie podjął się rzetelnego opracowania naukowego, ale chodzą słuchy, że znak zodiaku mówi nam, ile będziemy mieli dzieci. Statystyki to potwierdzają, więc warto dowiedzieć się, zanim zaczniemy planować rodzinę.

Ile będziesz mieć dzieci - zgodnie ze znakiem zodiaku?

Wodnik
Wodniki to przede wszystkim wielbiciele przygód. Nie usiedzą w miejscu, dlatego nie dla nich jest wieloosobowa rodzina. Wodniki powinny zdecydować się tylko na jedno dziecko, ponieważ każda większa liczba sprawi, że poczują się ograniczone.
Ryby
To najlepszy znak zodiaku jeśli chodzi o sytuację rodzinną. Ryby to osoby niezwykle troskliwe i wrażliwe. Ten znak zodiaku najlepiej nadaje się na rodzinę wielodzietną. Choć 5 dzieci to dla niektórych niewyobrażalna liczba, dla Ryb to esencja szczęścia. Ryby znakomicie potrafią wychowywać dzieci.

Baran
Osoby spod znaku Barana to wojownicy, którzy wiedzą, jak sobie radzić w życiu. Nie są to ludzie, którzy planują, idą raczej na żywioł i zdarza się, że nie do końca planują potomstwo. Barany potrzebują jednak dużej rodziny dla poczucia stałości. Kobiety spod tego znaku odnajdują się w roli matki, bo potrafią właściwie zarządzać gromadką. Dla tego znaku zodiaku sugerowana liczba dzieci to 3-4.
Byk
Kobiety spod tego znaku są bardzo oddane, ale lubią też wolność. Idealna liczba dzieci to 2. Więcej dzieci może wywołać w rodzicach spod tego znaku poczucie przytłoczenia. Mogą się wówczas nie odnajdywać w pełni w rol i matki lub ojca i być sfrustrowane.

Poznaj swój horoskop
fot. istock.com

Bliźnięta
W Bliźniętach drzemie miłość do wielokrotności. Wiele kobiet spod tego znaku rodzi bliźnięta. Są bystre i pomysłowe, z nimi dwójka dzieci nie powinna się nudzić.
Rak
To wymarzeni kandydaci na rodziców. Dwójka dzieci to idealna liczba dla o nich. Raki są bardzo odpowiedzialni i na pewno wykażą się tym przy wychowywaniu dzieci. Warto jednak dodać, że osoby spod tego znaku są także kapryśne i szybko tracą cierpliwość. Pomiędzy dziećmi powinny więc zachować dłuższą przerwę.
Lew
Dla tych osób każda liczba jest dobra. Namiętność, cierpliwość, wielozadaniowość i oddanie – to cechy Lwów. Z łatwością wchodzą w role rodziców i bronią swoich małych.Panna
Panny łatwo się denerwują i wpadają w szalony gniew, więc im mniej dzieci, tym lepiej. Jedno dziecko to najlepsze rozwiązanie. Roztrzepanie i brak organizacji nie ułatwia opieki nad maluchami.
Waga
Waga to równowaga. Najlepiej, gdyby liczba dzieci była parzysta. 2 lub 4 dzieci pozwoli zachować zamiłowanie pragnienia równości. Wagi zazwyczaj decydują się na dzieci, gdy są w stabilnym momencie swojego życia.

Według znaków zodiaku - ile będziesz mieć dzieci
fot. istock.com

Skorpion
To tajemnicze znaki. Co ciekawe, często właśnie Skorpiony mają dużą liczbę dzieci, więcej nawet niż czworo. Osoby spod tego znaku są bardzo opiekuńcze i gotowe do walki, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Skorpion to też najlepszy ojciec dla dzieci – poważny, zrównoważony, daleki od kłótni i nieporozumień. Najlepszy ojciec dla córek.
Strzelec
Kobiety spod tego znaku czasem decydują się na dzieci, choć nie zawsze, bo to wulkany energii i skrajni indywidualiści, którzy uważają, że nie powinni w ogóle mieć dzieci, a jeżeli poczują taką potrzebę, to nie mogą mieć ich zbyt wiele, bo poczują się nieszczęśliwi.
Koziorożec
Osoby spod tego znaku są wielozadaniowe, wiec 3 dzieci to dla nich żaden problem. Koziorożce to wrażliwi ludzie i bardzo poważnie podchodzą do wychowywania dzieci. Są też stanowczy, więc będą umieli wychować dziecko, egzekwując od nich wszystko. Mama Koziorożec to najlepsza mama, choć też najgorsza teściowa, więc strzeżcie się!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie