Odkryj, jak pora narodzin wpływa na charakter twojego dziecka!

Niektórzy uważają, że godzina, w której rodzi się dziecko, określa sposób bycia, umiejętności, a nawet charakter człowieka.
Odkryj, jak pora narodzin wpływa na charakter twojego dziecka!
fot. istock.com
13.10.2016
Katarzyna Lemanowicz

Data urodzenia ma dla każdego człowieka wyjątkowe znaczenie. Jednak czy wiedziałaś, że godzina urodzenia ma duży wpływ na nasze dalsze życie. Prawie każdy dzień i godzina posiada specjalne wibracje, które oddziałują na nasz bioenergetyczny ładunek energii, a szczególnie podczas tej chwili, gdy przychodziliśmy na ten świat. Na pewno pamiętasz, o której urodził się twój maluszek. Sprawdź, co mówi o nim godzina urodzenia. Dzięki temu lepiej zrozumiesz zachowanie, postawę i humory twojego malucha. 

Jak godzina urodzenia wpływa na charakter twojego dziecka?

Urodzeni między północą a 2:00 w nocy

Dzieci urodzone zaraz po północy są bardziej pewne siebie i czują się komfortowo wśród ludzi, których znają. Dzieci takie lubią stabilizacje i poczucie bezpieczeństwa, dlatego obcy uważają, że maluchy takie są wycofane i zamknięte w sobie. Maluchy takie chętnie się uczą i cenią sobie relacje społeczne, najważniejsza jednak jest rodzina.

Urodzeni między 2:00 a 4:00 nad ranem

Ciekawe życia, niespokojne dusze szukające ciągle nowych wrażeń, tak można opisać osoby urodzone o tej porze. Są wiernymi przyjaciółmi, kochają książki i podróże.

Urodzeni między 4:00 a 6:00 rano

Dziecko takie lubi się dzielić i pomagać, a także motywuje innych do dobrego zachowania. Takiemu maluchowi będziesz musiała pomóc nauczyć się walki o siebie, bo moga zbyt wiele dawac innym. Dzieci te potrafią być także uparte.

Urodzeni między 6:00 a 8:00 rano

Maluchy te lubią czuć się ważne, ale także wymagają wiele od siebie. Aprobata jest czymś bardzo ważnym dla nich. Szybko zauważysz na podwórku, że to urodzeni przywódcy, którzy czasem potrafią być apodyktyczni. To artystyczne dusze, które uwielbiają używać swojej wyobraźni.

Jak godzina urodzenia wpływa na charakter dziecka?

fot. istock.com

Urodzeni między 8:00 a 10:00 rano

To bardzo wrażliwe maluchy, potrzebują spokoju i ciszy. Lubią spędzać czas samotnie i nie szukają towarzystwa i uwagi innych. Maluchy takie chętnie pomagają, jeśli widzą, że ktoś ma problem.

Urodzeni między 10:00 a 12:00

To bardzo otwarte osoby, zawsze szukają nowego towarzystwa i okazji do zdobywania nowych doświadczeń. Dzieci takie potrafią organizować zabawy, które sprawiają, że ludzie są razem.

Urodzeni między 12:00 a 14:00

Osoby, które urodziły się tuż po 12, są ambitne i odpowiedzialne i wiedzą jak sobie radzić z zadaniami im powierzonymi. Choć taka osoba dokładnie wie czego chce, w życiu dorosłym może mieć problem z oddzieleniem życia zawodowego od prywatnego.

Urodzeni między 14:00 a 16:00

Maluchy urodzone wczesnym popołudniem są bardzo aktywne i lubią ryzyko. Stabilność czy rutyna to nie dla nich, zawsze są gotowe by odkrywać otaczający świat. Już wkrótce się przekonasz, że oprócz wojaży twoje dziecko zacznie szukać odpowiedzi na każde pytanie - mały filozof.

Urodzeni między 16:00 a 18:00

Twoje dziecko to mały optymista z dużą dozą energii. Jednak osoby urodzone po południu często są zbyt skryte, by dzielić się uczuciami, a także sceptycznie nastawione do uczuć. Zaufanie i miłość to nie jest coś, co chcą brać za pewnik.

Urodzeni między 18:00 a 20:00

Osoby urodzone pod wieczór są bardzo empatyczne. Maluch urodzony przed 20. unika konfrontacji i akceptuje życie takim, jakie jest bez zbędnych pytań.

Urodzeni między 20:00 a 22:00

Twoje dziecko to typ aktora drugoplanowego. Nie musi grać pierwszych skrzypiec, by czuć się dobrze. Dużą przyjemność sprawia mu pomaganie innym, jednak lubi przy tym być doceniany. To mały perfekcjonista, który nie lubi popełniać błędów.

Urodzeni między 22:00 a 24:00

Osoba urodzona tuż przed północną wie kim chce być, pragnie uwagi i bycia w centrum. Jednocześnie to radosny i energiczny maluch, który jest bardzo kreatywny i lubi sprawdzać swoje możliwości.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie