Jaki prezent podarować według znaków zodiaku?

Warto dostosować wybór prezentu do charakteru i preferencji danej osoby.
Jaki prezent podarować według znaków zodiaku?
05.12.2022
Katarzyna Lemanowicz

To trochę, tak jakbyś miała stworzyć produkt spersonalizowany, idealnie dopasowany. Okazuje się, że jeśli chcemy trafić z prezentem najlepiej jest dopasować go do znaku zodiaku danej osoby. Poniżej przedstawiamy najlepsze pomysły na prezenty według osobowości i astrologicznego profilu danego znaku zodiaku.

Pomysły na prezenty dla każdego znaku zodiaku

Znalezienie tego idealnego prezentu świątecznego jest nie lada wyzwaniem. Dlatego warto posiłkować się pomocnymi wskazówkami, dzięki którym wybór podarunku będzie choć trochę przyjemniejsze i przede wszystkim prostsze. Skorzystaj z naszych podpowiedzi i przygotuj się na te święta perfekcyjnie.

Jaki prezent dać znakom wodnym?

Według astrologii znaki wodne to rak, skorpion i ryby. Okazuje się, że osoby spod tych znaków zodiaku są bardzo emocjonalne, obdarzone wielka wrażliwością i empatią. Raki, Skorpiony czy Ryby docenią prezent, który idealnie będzie współgrał z ich zmysłami.

Pomysł na prezent dla Raka: zdecydowanie warto postawić na coś pięknego, na przykład plakat w ozdobnej ramie, świąteczne pudełko cukierków, czy biżuterię z pereł.

Pomysł na prezent dla Skorpiona: to co spodoba się osobom spod tego znaku zodiaku to świece zapachowe, pudełko gorzkiej czekolady, albo wszystko to co wprowadza w życie odrobinę fantazji!

Pomysł na prezent dla Ryby: postaw na olejki do kąpieli, świece zapachowe, romantyczne powieści czy biżuterię z motywem roślinnym. Ma być romantycznie i nostalgicznie.

Jaki prezent dać znakom powietrznym?

Powietrzne znaki zodiaku to: Bliźnięta, Waga oraz Wodnik. To osoby nieprzewidywalne i dość niestabilne. Podążają przez życie zgodnie ze swoimi zmysłami, a w decydowaniu polegają na swojej intuicji. Dlatego idealny prezent dla osób spod tych znaków zodiaków to ten praktyczny, ale też nawołujący do przygody lub zabawy. Ma zapewnić rozrywkę.

Pomysł na prezent dla Bliźniąt: postaw na humorystyczną, komediową książkę. Idealne będą praktyczne, ale oryginalne gadżety lub wciągające gry planszowe.

Pomysł na prezent dla Wagi: romantyzm przede wszystkim. Idealnym prezentem dla Wagi będzie romantyczna powieść, która zapewni motyle w brzuchu, kieliszki do szampana, jedwabne poduszki czy pióro wieczne, którym Wagi będą mogły przenieść romantyczne nastawienie na papier.

Pomysł na prezent dla Wodnika: ma być nieprzewidywalnie i doceniająco miłość do muzyki. Podaruj osobie spod tego znaku głośnik, kamerkę, dzięki której uchwyci niepowtarzalne kadry, lub zabawne gadżety, które wprowadzą radość do codzienności.

Jaki prezent dać znakom ognia?

Znaki żywiołu ognia to: Baran, Lew i Strzelec. Osoby spod tych znaków zodiaków są namiętni i intensywnie przeżywają każdą chwilę. Pomimo pozorów to bardzo wrażliwe istoty, które lubią być docenione. Osoby spod znaków ognia wymagają wsparcia w celu utrzymania tego wewnętrznego płomienia jak i kontrolowania wybuchów furii. Aby sprawić przyjemność i kupić idealny prezent warto kierować się ich pasjami i dać coś co wyrazi ich kreatywność.

Pomysł na prezent dla Barana: przez to, że osoby spod znaku Barana uwielbiają niespodzianki warto podarować coś nieoczekiwanego, nieoczywistego, coś o czym Baran nie śnił.

Pomysł na prezent dla Lwa: zdecydowanie postaw na efektowne prezenty, na przykład piękna broszka, migocząca biżuteria, wszystko co sprawi, że Lew będzie z daleka widoczny.

Pomysł na prezent dla Strzelca: to miłośnicy podróży, dlatego warto kupić atlas, czy pamiątkowy notatnik, w którym będą zapisywać wspomnienia z podróży lub też album na zdjęcia.

Jaki prezent dla znaków ziemi?

Znaki ziemi to Byk, Panna i Koziorożec – to osoby, które wykazują ponadprzeciętny pociąg do tradycji. Twardo stąpają po ziemi, dlatego prezent dla nich powinien być praktyczny i idealnie skomponowany z charakterem.

Pomysł na prezent dla Byka: osoby spod tego znaku kochają prostotę, unikają ultramodnych trendów, raczej zadowolą się klasycznym, kaszmirowym szalikiem. Dobrym pomysłem będzie również butelka wina, pyszne herbatniki, czy dobrej jakości herbata.

Pomysł na prezent dla Panny: osoby spod tego znaku zodiaku są kulturalne i lubiące poznawać nowe. Uwielbiają podróżować, dlatego świetnym prezentem będzie wyjątkowa walizka lub coś co przywoła na myśl chęć zwiedzania świata, na przykład oryginalne przyprawy czy gadżety z najdalszych zakątków świata.

Pomysł na prezent dla Koziorożca: warto postawić na coś, co zachwyci ich totalnie i zaspokoi wewnętrzną potrzebę praktyczności. Podaruj Koziorożcowi lampkę na biurko, grę planszową czy zestaw biurowy, który posiada wszelkie niezbędne gadżety by efektywnie pracować.

 

Przeczytaj również:

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie