Twój horoskop na tydzień 3.10 - 9.10

Zobacz, co w najbliższych dniach przygotowały dla ciebie gwiazdy!
Twój horoskop na tydzień 3.10 - 9.10
fot. istock.com
03.10.2022
Katarzyna Lemanowicz

W końcu, Retrogradacja Merkurego za nami, i powoli zaczynamy dostrzegać pozytywy każdego dnia. Jeśli rozpoczęłaś ten miesiąc jakimiś niedokończonymi sprawami, teraz z łatwością wywiążesz się ze wszystkich zobowiązań. Zbliża się pełnia księżyca w Baranie, co pcha nas do tego, by być aktywnym i działać na 150 procent.  

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku

Baran: Ten tydzień to zdecydowanie czas, by zacząć mówić to co czujesz, nie owijać w bawełnę i szczerze rozmawiać o swoich pragnieniach. Osoby spod znaku Barana poczują nagły przypływ sił i motywacji, co jednoznacznie prowadzi do osiągnięcia sukcesu. W realizacji wszelkich planów pomoże pełnia księżyca w tym znaku. 

Byk: Uprość swoje życie, mów prawdę, a jeśli ostatnio delikatnie się z nią mijałaś, pora to naprawić. Ten tydzień to czas przemyśleń i podsumować. Dokończ wszelkie zaległe zobowiązania i na przyszłość wyciągnij nauczkę - postępuj zgodnie z sobą. 

Bliźnięta: Zacznij żyć! Odkop w sobie pokłady energii i tę spontaniczność, dzięki której byłaś ciekawa życie. Pora naprawić swoje miłosne życie i rozwiązać problemy z intymnością. Weekend zapowiada się dość imprezowo, wrzuć na luz i daj się ponieść chwili. 

Rak: Ten tydzień upłynie dla osób spod znaku Raka pod hasłem zanurzenia się w swoich emocjach i celebrowania własnego ja. Odkryj co tak naprawdę jest ważne i zadbaj o swoje uczucia. Weekend to idealny czas na podreperowania sfery miłosnej i odświeżeniu relacji z partnerem. Niedzielne zaćmienie słońca w Baranie uświadomi ci, jak ważna jest dla ciebie kariera i zmotywuje do przeanalizowania czym tak naprawdę chcesz się zajmować. 

Lew: Zacznij słuchać, a mniej mówić. Skup się na tym co tak naprawdę lubisz i umiesz robić. Może to zabrzmi zbyt wyniośle, ale jeśli praca będzie twoją pasją to sukces gwarantowany. Zmień stare nawyki, na takie, dzięki którym poczujesz że kontrolujesz swoje życie. 

Zobacz więcej: Właśnie to są najszczęśliwsze znaki zodiaku w październiku

Panna: Przestań bujać w obłokach i znajdź czas na realizację zamierzonych celów. Ten tydzień to istny kopniak motywacyjny dla osób spod znaku Panny. Natomiast weekend to idealny czas, by zadbać o swoją miłość i relacje z partnerem. Postaw na przyjemności i ciesz się z każdej, wspólnej chwili. 

Waga: W końcu zrozumiesz, co dla ciebie jest najważniejsze i jak komunikować się z innymi, by spełniać i realizować założone cele. Najbliższy weekend sprzyja naprawieniu relacji z rodziną, a niedzielna pełnia księżyca w Baranie pozwoli na pogłębienie relacji z partnerem.

Skorpion: Czas na złapanie oddechu i zwolnienie. Pamiętaj, masz ograniczoną wytrzymałość i to co najważniejsze dla ciebie to poczucie bezpieczeństwa i motywowanie się do działania. W weekend, a szczególnie w niedzielną pełnię księżyca na pierwszym miejscu postaw pożądanie, miłość i seks. Zapewnijcie sobie z partnerem wolny wieczór i dajcie się ponieść uczuciu jakie między wami ciągle jest. 

Strzelec: Zacznij w końcu żyć zgodnie ze swoimi wartościami. Bądź odważna, kreatywna i chętna do ciągłego rozwoju. Zaufaj gwiazdom - taka postawa prędzej czy później zaprocentuje. 

Koziorożec: Choć pewnie nie raz wydaje ci się, że jesteś dla siebie zbyt krytyczna to taka postawa często warunkuje sukces w życiu. Wszystkie znaki na niebie świadczą o tym, że już wkrótce osiągniesz sukces, na który pracowałaś od dawna. Nie zwalniaj tempa, znajdź w sobie dodatkowe pokłady energii i działaj. To zdecydowanie twój czas. 

Wodnik: Czyżby szykowała się w najbliższym czasie podróż, o której marzyłaś od dawna? Niewykluczone. To co istotne, postaraj się jak najszybciej zakończyć wszystkie rozpoczęte prace, po to, by móc w pełni cieszyć się tym co przyniesie dla ciebie najbliższa przyszłość. 

Ryby: Bądź sobą i nazywaj jasno i konkretnie to co czujesz. Wyrażaj swoje emocje dosadnie, nie tłum ich w sobie. Ten tydzień dla osób spod znaku Ryby stoi pod hasłem: naprawiania relacji ze znajomymi. Poświęć dłuższą chwilę na rozmowę z przyjaciółką dla której ostatnio nie miałaś zbyt dużo czasu. 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie