Właśnie to są najszczęśliwsze znaki zodiaku w październiku

Zdecydowanie październik będzie bardzo pracowitym miesiącem dla wielu znaków zodiaku.
Właśnie to są najszczęśliwsze znaki zodiaku w październiku
fot. istock.com
02.10.2022
Katarzyna Lemanowicz

Ale dla kilku znaków zodiaku październik to pasmo szczęścia zarówno w życiu miłosnym jak i zawodowym. Ten miesiąc będzie obfitował w szereg emocji i w zależności od położenia planet na niebie, znaki zodiaku będą mniej lub bardziej wspomagane w swoich wyborach.

Trzy najszczęśliwsze znaki zodiaku w październiku

Bezdyskusyjną gwiazdą tego miesiąca będzie Waga. Aż do 23 października dobra passa będzie towarzyszyć każdego dnia, a osoby spod znaku Wagi będą korzystać z ostatnich ciepłych i słonecznych dni w pełni. Nie inaczej mają się sprawy z motywacją i dynamiką działań. Wagi mają teraz najlepszy czas na podejmowanie ważnych decyzji i dokonywanie wyborów, które mogą zaważyć na dalszym życiu. Niewątpliwą zaletą Wagi, co będzie wspomagane przez układ planet w październiku jest umiejętność przekazywania wiedzy i przekonywania do swoich pomysłów. Drogie Wagi pamiętajcie o tym, że jeśli chcecie "coś zdziałać" działaj w grupie, a nie indywidualnie. 

Zobacz więcej: Właśnie to jest najbardziej kontrowersyjny znak zodiaku!

Osoby spod znaku Wagi w październiku czeka szczęście w miłości. Osoby będące w związku na nowo odkryją co tak naprawdę liczy się w miłości i z partnerem przeżyją kilka, naprawdę wyjątkowo romantycznych chwil. Z kolei Wagi, które są singlami zrozumieją, że w życiu nie tylko ważna jest kariera zawodowa, ale również druga połówka. I co więcej, spotkają na swojej drodze kogoś, kto skutecznie pomoże w realizacji fantazji erotycznych. 

Kolejnym wielkim wygranym października jest Skorpion. Szczególnie druga połowa października będzie bardzo korzystna dla osób spod tego znaku zodiaku. Dynamika i motywacja do działania wejdzie na zupełnie inny poziom, dzięki czemu wszystko co zaplanują sobie uda się zrealizować w 100%. Październik to idealny czas na rozpieszczanie się i postawienie swoich pragnień na pierwszym miejscu. Do 10. października Skorpiony będą szczególnie zainteresowane rozwojem intelektualnym i zaczniesz wykorzystywać swój potencjał. 

Koniec miesiąca Skorpiony poświęcą na strefę miłości. Od 24. października osoby spod znaku Skorpiona wkroczą w sferę miłości, a ich magnetyczny urok będzie u szczytu. To idealny czas, żeby przezwyciężyć swoje lęki i podjąć ryzyko miłości. 

Bliźnięta to trzeci wygrany października. Ciekawe wszystkiego, Bliźnięta będą chciały testować i odkrywać wszystkie możliwości. Ważne, by się nie rozproszyć, nie obrosnąć w piórka i działać. Pasja i kreatywność to najważniejsze by wypróbować nowe aktywności i zainteresowania.

Październik dla osób spod znaku Bliźniąt to przede wszystkim czas dobrej zabawy i nadrabiania zaległości towarzyskich. 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie