Co cię czeka w 2022? Sprawdź swój horoskop na nowy rok!

Zastrzyk gotówki, podróże, nowy romans, kariera a może dzieci?
Co cię czeka w 2022? Sprawdź swój horoskop na nowy rok!
fot. iStock
28.12.2021

Noc z 31 grudnia na 1 stycznia to zawsze ten jeden magiczny, przełomowy moment w roku, gdy wydaje nam się, że możemy zrealizować każdy postawiony sobie cel i spełnić marzenia.

Często planujemy zmienić pracę, założyć rodzinę, zrzucić parę zbędnych kilogramów lub wyjechać w podróż dookoła świata.

Jeśli masz wątpliwości czy postępujesz słusznie sprawdź jakie plany są zapisane dla ciebie w gwiazdach i co cię czeka w nowym, 2022 roku!

Co cię czeka w 2022? Sprawdź swój horoskop na nowy rok!

BARAN

fot. iStock.comfot. istock.com

Twoja ścieżka zawodowa nieubłaganie zmierza ku rozwidleniu i już wkrótce przyjdzie czas na podjęcie ważnej decyzji. Czy zostaniesz w obecnym miejscu pracy czy pójdziesz szukać szczęścia gdzieś indziej? A może twój szef cię zaskoczy i zaproponuje ci awans? Również w kwestii pieniędzy możesz spodziewać się przełomowego momentu, który być może odmieni twoje życie. Przede wszystkim zastanów się jednak nad tym, co cię satysfakcjonuje w życiu i od nowego roku postaraj się to spełnić!

BYK

fot. iStock.com

fot. istock.com

Nowy rok wymusi na tobie wyjście ze swojej strefy komfortu i chociaż będzie ciężko, zyskasz dzięki temu większą pewność siebie. Gdy przyjdzie właściwy moment porzuć ostrożność i chłodną kalkulację na rzecz podążania za instynktem i rzucenia się całą sobą w "tu i teraz". Nowy rok będzie dla ciebie nie tylko pełen wyzwań, ale również nowych doświadczeń, które poszerzą twoje horyzonty, a wewnętrzna natura buntownika sprawi, że odważysz się na komunikowanie swoich potrzeb - niezależnie czy będzie to rozmawianie z szefem o podwyżce czy omówienie z partnerem problemów w waszym związku. Dasz radę!

BLIŹNIĘTA

fot. iStock.com

fot. istock.com

Nowy rok zapowiada się pod kątem interakcji z innymi ludźmi, również tymi, których do tej pory unikałaś jak ognia. Spotkasz na swojej drodze trudne emocje i problemy w komunikacji, ale twoja głęboko rozwinięta intuicja pozwoli ci bezpiecznie przebrnąć przez większość niebezpieczeństw. Postaraj się trzymać nerwy na wodzy i za wszelką cenę nie pozwalaj wciągnąć się w kłótnie i szantaże. Być może nie wszystkie osoby z twojego otoczenia będą chciały pozostać w twoim życiu, ale najważniejsze jest twoje zdrowie psychiczne.

RAK

fot. iStock.com

fot. istock.com

Zbliża się ekscytujący czas w twoim życiu związany z miłością! Jeśli jesteś singlem, to być może w nowy rok wkroczysz już w towarzystwie drugiej połówki. Raki będące w związkach mają szansę przenieść swój związek na wyższy poziom i na własnej skórze upewnić się co do zaangażowania partnera. Nawet jeśli po drodze czekają was sprzeczki, to pamiętajcie, że obydwoje gracie do jednej bramki - jako drużyna osiągnięcie więcej i macie szansę na zrealizowanie zaplanowanych przedsięwzięć!

LEW

fot. iStock.com

fot. istock.com

Nowy rok to dla ciebie masa postanowień i planów, jednak głęboko w środku obawiasz się, że znów nie podołasz. Pamiętaj o swoim planie, zaciśnij zęby i przez pierwsze kilka miesięcy działaj wbrew przeciwnościom losu! Jeśli w połowie drogi zabraknie ci motywacji, spojrzysz za siebie i zobaczysz jak wiele już osiągnęłaś i przypomnisz sobie, że warto walczyć. Da ci to niezbędną energię do osiągnięcia sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym. Nie ma nic bardziej pociągającego niż osoby, które twardo realizują swoje cele. Nie zapomnij jednak o swoich bliskich - być może to właśnie wyciągnięta w twoją stronę przyjacielska ręka pomoże ci znów stanąć na nogi w momencie zwątpienia.

PANNA

fot. iStock.com

fot. istock.com

Ostatni rok niewątpliwie dał ci mocno w kość, dlatego teraz marzysz po prostu o odrobinie wytchnienia i spokoju. Wykorzystaj ten moment na wsłuchanie się w swój organizm i odnalezienie w życiu równowagi. Zyskasz na produktywności w pracy, gdy odrobinę odpoczniesz, dlatego nie zostawaj po godzinach i nie próbuj udowodnić wszystkim dookoła jak bardzo jesteś ambitna i gotowa na kolejne wyzwania. Jeśli nie dasz sobie szansy na relaks, to już w pierwszym miesiącu nowego roku wyczerpiesz sobie baterie. Zamiast tego weź urlop i odpocznij!

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na 2022 rok

WAGA

fot. iStock.com

fot. istock.com

Święta były dla ciebie okresem pielęgnowania więzi z bliskimi i naprawiania niektórych relacji. Teraz pora by to inni zwrócili się do ciebie i zadbali o wasze relacje - pozwól im. Możesz przyjąć wyciągniętą w twoją stronę rękę na zgodę, ale nie zabiegaj o osoby, które nie mają dla ciebie nawet chwili czasu. Zamiast tego skup się na sobie i swoich potrzebach. Nowy rok będzie cię kusić licznymi wydatkami, ale jeśli uda ci się wygrać z pokusą i oszczędzać, być może już wkrótce urzeczywistnią się twoje marzenia o zakupie własnego mieszkania lub zmianie pracy.

SKORPION

fot. iStock.com

fot. istock.com

Pierwsza połowa nowego roku będzie pełna towarzyskich spotkań. Da ci to szansę na nowe kontakty, z których może rozwinąć się nie tylko ekscytujący związek lub piękna przyjaźń, ale również pomoc w życiu zawodowym. Dlatego nie podpieraj ścian, a zamiast tego angażuj się w rozmowy, nawet jeśli temat nie wydaje ci się pasjonujący! W pracy dobrze przemyśl do czego dążysz i przygotuj się na ważną rozmowę. Czy wolisz pogoń za karierą czy jednak brakuje ci spędzania czasu w domu z bliskimi?

STRZELEC

fot. iStock.com

fot. istock.com

Święta były dla ciebie pełne wydatków, również tych nieplanowanych. Nadszarpnęło to mocno twój budżet, ale nie martw się na zapas, ponieważ już wkrótce spotka cię zastrzyk gotówki. Pierwsze dwa miesiące przyniosą ci więcej energii do pracy i kreatywność, która zaskoczy twoich współpracowników, a być może nawet szefa! Wykorzystaj ten czas produktywności, by wycisnąć z niego jak najwięcej. Na horyzoncie pojawi się również szansa na owocną współpracę.

KOZIOROŻEC

fot. iStock.com

fot. istock.com

Nowy rok będzie dla ciebie balansowaniem między ambitnymi planami podróżniczymi, a możliwościami finansowymi. Być może nie wszystkie plany uda się zrealizować, ale nie przeszkodzi ci to w świetnej zabawie. Swoim podekscytowaniem będziesz zarażać innych z twojego otoczenia, być może ktoś wciągnie cię w zupełnie spontaniczną podróż po Polsce? Jeśli twój wymarzony kierunek podróżniczy będzie poza zasięgiem, pamiętaj, że nie tylko za granicą są ciekawe zabytki i miejsca do zobaczenia!

WODNIK

fot. iStock.com

fot. istock.com

Jesteś bardzo podatna na stres i odczuwasz ciągłą presję ze strony otoczenia. Twoi znajomi już dawno ułożyli sobie życie albo odchowali dzieci, a ty masz wrażenie, że jesteś daleko w tyle. Pora z tym skończyć! Nie jesteś nikomu nic winna i nie musisz podążać utartym szlakiem. Zamiast tego, nowy rok przyniesie ci nową pasję, która może nawet przerodzi się w dobrze prosperujący biznes. Spożytkuj energię, którą nagromadziłaś na spieniężenie swoich pomysłów, ponieważ tych zdecydowanie ci nie brakuje. I nie oglądaj się na innych!

RYBY

fot. iStock.com

fot. istock.com

Nadchodzą zawirowania w życiu miłosnym! Od dawna odczuwasz monotonię i masz wrażenie, że jesteś ze swoim partnerem tylko z przyzwyczajenia lub ze względu na dzieci. Na horyzoncie jednak są zmiany na lepsze, a scenariuszów kilka. O ile twój partner nie postanowi zrobić czegoś szalonego i zaskoczyć cię spontaniczną podróżą na rajską wyspę albo romantyczną kolacją, być może ty sama w końcu postanowisz zadbać o siebie i zakończyć niesatysfakcjonujący związek. Niewątpliwie jednak w nadchodzącym roku nie będziesz mogła narzekać na nudę.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie