Horoskop na cały tydzień - dowiedz się co przygotowały dla ciebie gwiazdy!

Najbliższy czas to sezon zaćmienia - co to oznacza? Tego dowiesz się poniżej!
Horoskop na cały tydzień - dowiedz się co przygotowały dla ciebie gwiazdy!
fot. istock.com
15.11.2021
Katarzyna Lemanowicz

Wielkimi krokami zbliża się zaćmienie Księżyca w Byku co zdecydowanie pomoże przeorganizować codzienność. W najbliższym czasie dowiesz się jakimi wartościami należy się kierować i na jakie przyjemności sobie pozwolić. W niedzielę rozpoczyna się sezon Strzelca - pozwól sobie na ciekawość, nowe znajomości i pogłębienie sprawiania sobie radości.

Przeczytaj swój horoskop

#1 Baran

W najbliższych dniach skoncentruj się na tym jakimi wartościami powinnaś się w życiu kierować. Nie zapominaj o tym, że cokolwiek w życiu robisz powinnaś czuć się komfortowo i bezpiecznie. Postaraj się zdobyć jak najszerszą wiedzę na temat inwestowania i finansów - kto wie, może w najbliższym czasie nadarzy się okazja do tego, by powiększyć swój majątek. 

Zobacz więcej: Jak urozmaicić swój trening opierając się na znaku zodiaku?

#2 Byk 

Może to dobry czas, żeby zacząć od nowa? To idealny moment dla ciebie - pierwsze zaćmienie w Byku od 2014 roku przypada właśnie na najbliższy piątek i przynosi totalną transformację życia! Ten tydzień należy do ciebie i tak naprawdę rób wszystko to na co masz ochotę. W niedzielę rozpoczyna się sezon Strzelca, a to oznacza możliwość kształtowania na nowo naszej seksualności, intymności - wykorzystaj tę siłę i zadbaj o relacje i autentyczność w związku.

Szczęśliwa kobieta

fot. istock.com

#3 Bliźnięta

Daj sobie oddech, zwolnij i odpocznij. Bliżej piątku, dzięki zaćmieniu Księżyca dostrzeżesz drogę do pomysłów i samorozwoju. To ważne, żeby skorzystać z podpowiedzi, które przygotowały gwiazdy. Może się okazać, że szczęście jest tuż za rogiem! Bliźnięta będące w związku odkryją na nowo czym jest prawdziwa miłość i namiętność, a singielki spotkają na swojej drodze kogoś godnego większego zainteresowania.

#4 Rak

Ostatnio masz problemy ze zdefiniowaniem słowa przyjaźń? Piątkowe zaćmienie Księżyca pomoże w zrozumieniu jak ta relacja powinna wyglądać i z całą pewnością dostrzeżesz z jakimi osobami warto się przyjaźnić, wspierać, a jakie odstawić na dalsze tory! Pozbądź się rutyny, przygotuj strategię działania tak, by zoptymalizować i poprawić swoje samopoczucie.

#5 Lew

Lew potrafi błyszczeć jak nikt inny, co więcej, Lew uwielbia być w centrum uwagi. Piątkowe zaćmienie Księżyca w Byku konkretnie naruszy twoją strefę kariery i pozwoli ci skupić się na zawodowych ambicjach, wykorzystać doświadczenie i zrealizować założone cele. Przemyśl na czym tak naprawdę ci zależy i spraw by dawno skrywane marzenia się spełniły. Otwórz swoje serce i wraz z partnerem przeżyjcie weekend pełny uniesień i cudownego seksu. 

#6 Panna 

W najbliższy piątek dowiesz się co jest kluczowe dla twojego dalszego rozwoju. Wreszcie zrozumiesz jakie zachowania gwarantują sukces i co tak naprawdę wspiera twoją mądrość i rozwój osobisty. Wraz z rozpoczynającym się w niedzielę sezonem Strzelca dowiesz się czym tak naprawdę jest "DOM" i dlaczego warto pielęgnować relacje z najbliższymi!

#7 Waga

Żeby ruszyć dalej musisz być prawdziwa, pokazać to co naprawdę myślisz i nikogo nie udawać. Nie bój się okazywania emocji czy pragnień. Szczególnie w tym tygodniu bądź wrażliwa, ale również stanowcza! Wraz z rozpoczynającym się sezonem Strzelca zobaczysz jak jasne komunikaty ułatwiają życie i że jest to najlepszy sposób do przekazania swojego punktu widzenia!

#8 Skorpion

Czym jest zaufanie? Tak, w twoim przypadku wielokrotnie zostało wystawione na ciężką próbę. Dlatego teraz tak trudno jest ci zawrzeć nowe znajomości, najbardziej dla ciebie wartościowe. W niedzielę zaczyna się sezon Strzelca! Zrozumiesz w końcu jakie wartości chcesz zastosować w praktyce i dzięki czemu czujesz się pewna siebie. Najbliższy miesiąc to przede wszystkim bezpieczeństwo finansowe. 

#9 Strzelec

Czym jest dobre samopoczucie? Kiedy czujesz się najbardziej skoncentrowana i energiczna? Czy nie wtedy, gdy holistycznie podchodzisz do swojego ciała i zdrowia? Pamiętaj, w niedzielę zaczyna się twój sezon. Poprowadź ten miesiąc przez szczerość i bycie autentyczną. Skoncentruj się przede wszystkim na sobie, swoich pragnieniach i realizacji marzeń. 

#10 Koziorożec

Nie daj sobie wmówić, że wrażliwość jest słabością. Bycie emocjonalnym i co ważniejsze okazywanie tych emocji to tylko plus. Ludzie lubią otaczać się szczerymi osobami. Takimi, które nikogo nie udają. W najbliższym czasie zadbaj o siebie, zdrowie i samopoczucie. To zaprocentuje - zaufaj gwiazdom!

Zobacz więcej: Jak zdradzają mężczyźni według znaku zodiaku?

#11 Wodnik

Piątkowe zaćmienie Księżyca w Byku pomoże ci na nowo zrozumieć czym jest dom, rodzina i prawdziwa przyjaźń. To czas, kiedy warto zadbać o relacje z ludźmi i naprawić znajomości, które z jakiegoś powodu w ostatnim czasie odeszły na dalszy plan. 

#12 Ryby

Komunikacja przede wszystkim. Musisz zrozumieć, że najważniejsze w relacjach jest zrozumienie, współczucie i zaufanie. Twoja kariera jest aktualnie w centrum wydarzeń. Nie bój się podejmować ryzyka - to zaprocentuje i osiągniesz sukces!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie