Zaczyna się miesiąc zodiakalnego Lwa. Co wydarzy się w ciągu najbliższych tygodni?

Na co mogą liczyć zodiakalne Lwy?
Zaczyna się miesiąc zodiakalnego Lwa. Co wydarzy się w ciągu najbliższych tygodni?
fot. istock.com
29.07.2021
Dominika Stanisławska

Zaczyna się sezon Lwa, a wraz z nim okres zwiększonej energii i produktywności. Jak najlepiej wykorzystać zdobytą już wiedzę i czym się kierować, aby zodiakalny Lew miał szczęście?

Miesiąc zodiakalnego Lwa - co wydarzy się w ciągu najbliższych tygodni?

W tym okresie postaw na komunikację i zbieranie informacji – wyjdzie ci to na plus w przyszłości. 29 lipca Mars kończy swój tętniący życiem, dynamiczny dwumiesięczny pobyt w Lwie, podkręcając akcję, życie seksualne i energię. Jednak zamiast wykonywać szybkie i stanowcze ruchy, upewnij się, że wszystkie szczegóły są poprawne, wszystkie dokumenty są uporządkowane i masz jasność, kogo – lub co – wspierasz w podejmowanych krokach.

Zobacz więcej: Jak urozmaicić swój trening opierając się na znaku zodiaku?

Można czuć się ograniczonym i sfrustrowanym — zwłaszcza jeśli chodzi o związki. Na szczęście wszelkie kontrole rzeczywistości, które pojawią się w czasie pełni księżyca, można rozwiązać za pomocą samoświadomości i ciężkiej pracy, która przyniesie plony w przyszłości.

Miesiąc Lwa

fot. istock.com

Polegaj na rozwijaniu i uczeniu się oraz napędzaniu szczęścia pochodzącego od przyjaciół. Możesz oczekiwać, że sezon Lwa – który działa na poszerzenie horyzontów – popchnie cię i wciągnie między ta skrajne problemy, ale i z tym sobie poradzisz.

Otwórz się na relacje międzyludzkie, bowiem samotne Lwy w tym okresie mogą spotkać miłość swojego życia. Lwy będące już w związkach będą mogły odkryć go na nowo i jak kiedyś, poczuć motyle w brzuchu.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie