Horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku 26 lipca – 1 sierpnia

Co przygotowały dla nas gwiazdy?
Horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku 26 lipca – 1 sierpnia
fot. istock.com
26.07.2021
Dominika Stanisławska

Sierpień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim miesiąc Lwa.
Zobacz więcej: Horoskop tygodniowy 28.06 - 04.07. Co przygotowały gwiazdy dla całego zodiaku?

Horoskop 26 lipca do 1 sierpnia. Co przygotowały gwiazdy dla całego zodiaku?

#1 Baran

Skup się na sprawach rodzinnych i domowych. Dzięki temu będziesz mieć więcej energii na podejmowanie nowych wyzwań, a bliscy ci ludzi na pewno zapewnią odpowiednią motywację. To dobry czas, żeby rozpocząć jakieś nowe przedsięwzięcie – siłownia, jako rano lub dieta, na pewno poprawią ci samopoczucie.

#2 Byk

Dzięki wycieczkom w stronę wspomnień zaczniesz zbierać przydatne informacje na temat siebie i budowania relacji z innymi. Więź, która łączyła cię z innymi jest jeszcze do odbudowania i najbliższy tydzień pomoże ci to osiągnąć. Koniec tygodnia to przypływ energii, którą dobrze wykorzystać na romans.

horoskop
fot. istock.com

#3 Bliźnięta

Wielozadaniowość, przyjaźń i mała wycieczka to coś, do czego Bliźnięta powinny dążyć w tym tygodniu. Rozwijanie umiejętności komunikacji i empatii przyniesie plony w dłuższej perspektywie.

#4 Rak

Będziesz bardziej zmotywowany i będziesz w stanie znaleźć nowe sposoby na zwiększenie przepływu gotówki. Zwróć uwagę na aplikacje, dzięki którym łatwiej będzie ci zapanować na domowym budżetem. W drugiej połowie tygodnia możesz skupić się na leczeniu głęboko zakorzenionych ran i starych urazów.

#5 Lew

Jeśli chciałeś przedstawić ważną propozycję przełożonym, stworzyć ostateczny biznesplan lub po prostu zrobić kolejne kroki, aby spełnić długoterminowe marzenie to teraz jest na to odpowiedni czas. Możesz zmienić każdy istniejący projekt w większe źródło pieniędzy.

#6 Panna

Nadszedł czas, aby zmienić sposób, w jaki postrzegasz sukces lub zmienić sposób, w jaki go osiągasz. Będziesz mieć więcej energii, by włożyć ją w swoje osobiste cele. Zamiast odkładać swoje potrzeby na bok, aby zająć się potrzebami bliskich i przyjaciół, będziesz bardziej skoncentrowany na podejmowaniu kroków, aby odnieść sukces.

#7 Waga

To jest ten czas, kiedy możesz z powodzeniem zrealizować projekt grupowy i pokazać, że jesteś dobrym liderem. Rozwój wydarzeń spowoduje, że będziesz jeszcze bardziej pewny siebie i asertywny, co zapewni naprawdę satysfakcjonujące doświadczenie. 

#8 Skorpion

Jeśli dążyłeś do większego uznania lub pozycji lidera to teraz masz okazję wykazać się umiejętnościami. Twoja pewność siebie i wizja są w tym tygodniu całkowicie rozpalone, więc jesteś nie do powstrzymania. Koniec tygodnia poświęć na współpracę i spotkania towarzyskie z najlepszymi przyjaciółmi.

#9 Strzelec

Przypomnij sobie początek roku — do 13 maja — a zrozumiesz klimat reszty 2021 r. Dzięki chęci przebywania z innymi odkryjesz wiele nowych możliwości komunikacji w grupie, burz mózgów i sposobów uczenia się. Możesz rzucić sobie wyzwanie, by podjąć się zadań, które są poza twoją strefą komfortu.

#10 Koziorożec

Nie będziesz chciał zadowolić się powierzchowną komunikacją. Lepsze są szczere rozmowy, które docierają do korzeni tego, co czujesz i myślisz. Zanurkuj głęboko z osobą, która jest ci najbliższa emocjonalnie i intelektualnie, a przyniesie to spore korzyści w przyszłości.

#11 Wodnik

To dobry tydzień, by wykazać się podczas burzy mózgów i rozmowy na temat własnych planów zawodowych. Koniec tygodnia to zwiększona koncentracja, która pomoże osiągać cele w życiu prywatnym i zawodowym.
Zobacz więcej: Tygodniowy horoskop dla każdego znaku zodiaku 19-25 kwietnia

#12 Ryby

Będziesz zmotywowany do odkrywania nowych rozwiązań na stare problemy. W tym tygodniu postaw na samorozwój, który wiele ułatwi ci w przyszłości. Przyjmij aktywne podejście do tworzenia więzi i bądź obecny, gdy twoi najbliżsi będą potrzebować pomocy.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie