Jak urozmaicić swój trening opierając się na znaku zodiaku?

Stwórz trening indywidualny dopasowany do twojego znaku zodiaku.
Jak urozmaicić swój trening opierając się na znaku zodiaku?
fot. istock.com
12.07.2021
Dominika Stanisławska

Treningów jest wiele, ale można je udoskonalić. Jedną z wielu metod jest… dopasowanie ćwiczeń pod znak zodiaku.
Zobacz więcej: Fit Balet – co to jest? Jak wykonywać ćwiczenia?

Jakie ćwiczenia będą odpowiednie dla poszczególnych znaków zodiaku?

#1 Baran

Barany kochają rywalizację i lubią ćwiczenia. Jedną z technik samodoskonalenia się jest trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT). Dzięki temu osoby spod tego znaku nie będą narzekać na monotonne ćwiczenia.

#2 Byk

Skup całą energię na worku treningowym lub podczas sparingu z trenerem. Utrzyma cię w gotowości i pozwoli sprawdzić, czy rywalizacja z kimś i samodyscyplina są to twoje kluczowe cechy.

horoskop znaki zodiaku
fot. istock.com

#3 Bliźnięta

Osoby spod znaku bliźniąt lubią spędzać czas z innymi, dlatego trening bootcamp będzie najlepszą opcją. Mimo chęć przebywania wśród innych potrzebujesz trochę urozmaicenia w swoim życiu.

#4 Rak

Jesteś znakiem wodnym, więc najlepiej czujesz się w wodzie. Dla Raków najlepszy trening to pływanie. Wybierz miejsce, w którym dobrze się czujesz, aby czerpać jak najwięcej korzyści z tej aktywności.

#5 Lew

Taniec jest przyjemny, bo dobrze nam się kojarzy – z rozrywką i wolnością. Z tego powodu osoby spod znaku Lwa powinny spróbować tańca w różnej formie – od treningów cardio i zumby po flamenco.

#6 Panna

Panny lubią rutynę, dlatego najlepszym treningiem będzie bieganie. Znajdź kilka tras i codziennie biegaj inną.

#7 Waga

Wagi kochają estetykę, dlatego najlepszym treningiem dla osób  spod tego znaku będzie połączenie baletu, jogi i pilatesu, czyli po prostu trening barre.

#8 Skorpion

Lubisz ciężką pracę i bardzo dobre wyniki, ale także lubisz wyznaczać sobie cele i je pokonywać. Dla Skorpionów najlepszym treningiem będzie pilates przez swój wysoki poziom intensywności.
Zobacz więcej: 12 przedmiotów, które określają znaki zodiaku

#9 Strzelec

Strzelce najlepiej czują się na zewnątrz, dlatego idealny trening to jazda na rowerze. Podczas jazdy będziesz mógł rozkoszować się przebywaniem na świeżym powietrzu i widokami.

#10 Koziorożec

Koziorożce uwielbiają rozwijać swoje mięśnie, dlatego dla nich najlepszym może okazać się trening siłowy.

#11 Wodnik

Wodniku, potrzebujesz czegoś modnego, aby się w pełni zaangażować. Do tego ciągnie cię do ludzi, dlatego najlepszym treningiem będzie peleton.

#12 Ryby

Spokojnie i romantyczne ryby pokochają jogę. Ryby dzięki zajęciom wyciszającym będą mogły śledzić swoje postępy i, co ważniejsze dla Ryb, godzinę spędzić w swoim świecie, co korzystnie wpłynie na ich zdrowie psychiczne.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie