Horoskop tygodniowy 28.06 - 04.07. Co przygotowały gwiazdy dla całego zodiaku?

Zobacz, co czeka cię w najbliższym tygodniu.
Horoskop tygodniowy 28.06 - 04.07. Co przygotowały gwiazdy dla całego zodiaku?
fot. istock.com
28.06.2021
Dominika Stanisławska

Mamy lato, a wraz z nim więcej energii i chęci do wielu spraw. Miłość, pieniądze i kariera – te trzy czynniki będą w tym tygodniu określały poszczególne znaki. Co czeka cały zodiak w tym tygodniu?
Zobacz więcej: Tygodniowy horoskop dla każdego znaku zodiaku 19-25 kwietnia

Horoskop 28 czerwca do 4 lipca. Co przygotowały gwiazdy dla całego zodiaku?

#1 Baran

Otwórz serce i zacznij wyrażać uczucia oraz okazywać miłości. To pomoże ci nabrać rozpędu w stosunku do innych. W tym tygodniu pokaż w pracy pełen profesjonalizm, bo dziś zasiane ziarno przyniesie plony w niedalekiej przyszłości.

#2 Byk

Mars i Saturna w środku tygodnia spowodują twoje zdenerwowanie, ale zmuś się do zachowania spokoju. Oprzyj się frustracji i złości, zapanuj nad nerwami. Mars w Lwie rozgrzeje zmysły i rozpali w tobie ogień. W tym tygodniu nauczysz się dystansować od wielu kwestii.

horoskop tygodniowy 28.06
fot. istock.com

#3 Bliźnięta

Nie czekaj, aby podzielić się tym, co myślisz lub czujesz, bądź dumny z tego, co osiągnąłeś. Mars i Wenus zachęcają cię do dawania i kochania. W tym tygodniu dużo się poruszaj. Rower, rolki, siłowania – to doda ci energii.

#4 Rak

To, że jesteś wrażliwy, nie oznacza, że ​​nie jesteś silny. Słońce przybyło do twojego znaku, daje ci możliwość otwarcia się na inne duchowe wymiary, na nowe praktyki i inne wizje świata. Poświęć czas tylko dla siebie, a szybko nauczysz się sumienności.

#5 Lew

Nie możesz kontrolować wszystkiego i to cię denerwuje. Nie zmuszaj się do niczego – to największa przysługa, jaką możesz sobie wyświadczyć. Zostaw miejsce przypadkowi, daj sobie możliwość przyjęcia zmian. Daj się zaskoczyć.

#6 Panna

Ten tydzień to okazja, aby nadać rozpędu swoim projektom, określić zakres działań i wpaść na nowe pomysły. Mierz jak najdalej możesz. Wszystko stopniowo się układa, jesteś na dobrej drodze do sukcesu – nie wątp w to.
Zobacz więcej: Co czeka Byka w kwietniu?

#7 Waga

Przyjmij twórczą siłę Wenus, aby uwolnić swoje emocje i wyobraźnię. Pokaż swoją inteligencję i intuicję. Pluton zmusza cię do pracy nad swoją mocą odnowienia. Posłuchaj siebie, a odrodzisz się jak feniks z popiołu.

#8 Skorpion

Wybaczaj sobie błędy i bądź mniej surowy dla siebie. Wenus i Mars przyniosą sukcesy w twoim życiu zawodowym. Nie przegap okazji, bo taka się więcej nie powtórzy.

#9 Strzelec

W tym tygodniu to ty rozdajesz karty. Zmieniaj rzeczy, przesuwać elementy, łam zasady. Teraz nadszedł czas, aby pokazać, do czego jesteś zdolny. Rozwiń skrzydła i wzbij się w powietrze.

#10 Koziorożec

Krok pewnie naprzód swoją ścieżką i ciesz się tym, co zostało osiągnięte. Merkury zachęca do pielęgnowania duszy dziecka, do życia lekko i beztrosko, do przywiązywania mniejszej wagi do rzeczy. Neptun z kolei do dawania się ponieść pozytywnym emocjom i cieszenia się życiem.

#11 Wodnik

Otwórz serce na wielką miłość, bo w końcu nadszedł twój czas. Rozgrzej ciało poprzez sport. Dziel się swoim szczęściem z innymi. Nie przejmuj się swoim starym poczuciem winy, które może cię zmusić do zadawania pytań egzystencjalnych.

#12 Ryby

Liczysz się tylko ty. Pamiętaj, aby ignorować złośliwe komentarze ludzi. Mars i Wenus w Twoim sektorze zawodowym przekazują ci odwagę i energię niezbędną do osiągnięcia sukcesów. Jesteś przepełniony szczęściem dzięki odpowiedniej pogodzie i paśmie wcześniejszych sukcesów. Wykorzystaj to do samorozwoju.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie