Tygodniowy horoskop dla każdego znaku zodiaku 19-25 kwietnia

Zobacz, co czeka cię w nadchodzącym tygodniu.
Tygodniowy horoskop dla każdego znaku zodiaku 19-25 kwietnia
fot. istock.com
19.04.2021
Dominika Stanisławska

Z tego artykułu dowiesz się m.in.

  • co czeka poszczególne znaki zodiaku w kwietniu.

Słońce wkracza w czas Byka. Co przyniesie zbliżający się tydzień?
Zobacz więcej: 
Co czeka Byka w kwietniu?

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku 19-25 kwietnia

#1 Baran

Nowy tydzień pomoże ochłonąć i się uspokoić. Czwartkowa koniunkcja Wenus-Uran pomoże znaleźć innowacyjne sposoby na odnalezienie poczucia bezpieczeństwa. Pod koniec tygodnia przyciągniesz do swojego domu osoby i rzeczy, które pomogą ci czuć się pewnie i stabilnie.

#2 Byk

Nadchodzi czas Byka, w którym spełnią się wszystkie życzenia urodzinowe! Czwartkowa koniunkcja Wenus-Uran uwolni cię od pętli myślowej, w której jesteś do dłuższego czasu, i która skutecznie blokuje twoją romantyczną naturę. Pod koniec tygodnia twoje słowa mogą wiele zmienić.
horoskop
fot. istock.com

#3 Bliźnięta

W końcu skończysz wszystko, co było zaplanowane i robione od bardzo dawna. Czwartkowa koniunkcja planet spowoduje, że uwolnisz się od nieromantycznego podejścia do życia i będziesz gotowy na nową miłość. Pod koniec tygodnia zaczniesz doceniać i chronić swoją prywatność.

#4 Rak

Rozpoczynający się sezon Byka przyniesie ci zmiany, o których już od dawna marzysz. Mniej pracy oznacza, że odkryjesz przyjaźnie na nowo i zaczniesz je lepiej pielęgnować. Nadchodzący okres spowoduje, że spojrzysz na swoje znajomości inaczej niż do tej pory.

#5 Lew

To będzie najbardziej produktywny i ambitny okres zawodowy - w dodatku pełen sukcesów. Twoja sieć kontaktów na pewno się poszerzy, co przyniesie owoce w przyszłości. Twoje ukryte głęboko talenty oraz cechy, które powstrzymujesz ujrzą światło dzienne.
Zobacz więcej: 
Horoskop na najbliższy tydzień

#6 Panna

Nadchodzący tydzień nauczy cię nowych sposobów myślenia i postrzegania świata. Dzięki temu w najbliższym tygodniu zastosujesz mądrzejszą strategię w miłości. Również w przyjaźni czekają cię miłe zaskoczenia. W najbliższym czasie pokażesz ważnym dla ciebie osobom, co to znaczy być przywódcą.

#7 Waga

Podziel się swoim wewnętrznym światem z ludźmi, którym ufasz. Zwróć uwagę na swoje życie seksualne, bo najbliższy czas przyniesie ci maksymalizację przyjemności. Koniec tygodnia to sukces w pracy. Ludzie zaczną widzieć w tobie autorytet.

#8 Skorpion

Sezon Byka, to dla ciebie otwarcie na nowe, romantyczne możliwości. Czwartkowa koniunkcja Wenus-Uran pomoże ci pozbyć się podejrzeń i nabrać zaufania do bliskich ci osób. Dzięki bolesnej lekcji z zeszłego roku, nabrałeś mądrości, którą wykorzystasz w nadchodzącym tygodniu.

#9 Strzelec

Nadaj priorytet swojemu samopoczuciu, a samoopiekę postaw na pierwszym miejscu. Dzięki temu dostrzeżesz związek między emocjami i uczuciami a przyjemnością. Pozwól sobie na więcej w tym tygodniu.

#10 Koziorożec

Chociaż teraz masz wątpliwości co do pewności siebie, to pod koniec tygodnia zaczniesz lepiej traktować siebie i budować poczucie własnej wartości. Końcówka tygodnia to także przyciąganie do przeciwności, które wbrew pozorom idealnie będę do ciebie pasować. Wykorzystaj to!

#11 Wodnik

Najbliższy tydzień to połączenie się z ludźmi i miejscami, które uwielbiasz. Czwartkowa koniunkcja pomoże zharmonizować relacje z najbliższymi. Koniec tygodnia to także moment, w którym zoptymalizujesz dbanie o swoje zdrowie.

#12 Ryby

W najbliższym tygodniu wykaż się proaktywnością, a nie tylko reakcją na czyjeś słowa. Sezon Byka to dobry czas na zabranie głosu i zadawanie niewygodnych pytań, które nie tylko tobie pozwolą zrozumieć, co wydarzyło się w przeszłości. Nadchodzący tydzień to także pozbycie się lęku i początek dzielenia się swoim wewnętrznym światem z bliskimi.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie