Zaczyna się astrologiczny nowy rok. Co to oznacza dla poszczególnych znaków zodiaku?

Co czeka poszczególne znaki zodiaku?
Zaczyna się astrologiczny nowy rok. Co to oznacza dla poszczególnych znaków zodiaku?
fot. istock.com
22.03.2021
Dominika Stanisławska

Z tego artykułu dowiesz się m.in.

  • co czeka poszczególne znaki zodiaku w nowym roku astrologicznym.

Dla wszystkich zainteresowanych astrologią nie jest tajemnicą, że zaczął się nowy rok dla znaków zodiaku. Wraz z wiosennym przesileniem nie tylko pogoda i aura będą się zmienić. Co czeka poszczególne znaki zodiaku w nowym roku astrologicznym?
Zobacz więcej: 
Jaki będzie najbliższy tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

Horoskop na nowy rok astrologiczny

#1 Baran

Minęło już sporo czasu odkąd potrzebowałeś troski i opieki. Teraz znów chcesz dążyć do władzy, ale uważaj. Lepiej zdobywać świat małymi krokami, niż zachłannie iść po trupach do celu. Powolne podążanie w kierunku pragnień pozwoli utrzymać motywację przez kolejnych 12 miesięcy.

#2 Byk

Twoja intuicja i spostrzegawczość jeszcze bardziej się wyostrzą. Zamiast uciekać przed tym, co daje ci wszechświat, po prostu to weź. Zacznij prowadzić dziennik, aby uporządkować swoje myśli. Nowy rok przyniesie zmiany na wszystkich płaszczyznach - finansowej, romantycznej, osobistej i zawodowej.
Powolne podążanie w kierunku pragnień pozwoli utrzymać motywację przez kolejnych 12 miesięcy.
fot. istock.com

#3 Bliźnięta

To ten moment, by poświęcić się czynnościom, które sprawiają ci przyjemność. Nowe zajęcia pozwolą rozwinąć się intelektualnie i utrzymać dobre samopoczucie przez cały rok. Dzięki temu poczujesz jedność ze światem.

#4 Rak

Twoja kariera przeniesie się na wyższy poziom. Astrologiczny nowy rok to także okazja do odświeżenia starych znajomości - zarówno prywatnych, jak i służbowych. Wykorzystaj swoje umiejętności dedukcji, by znaleźć lepszą pracę i zmienić swoją karierę. Nie bój się prosić o podwyżkę lub awans.

#5 Lew

Ten rok będzie twój, ale żeby tak się stało musisz uwolnić swoją energię. Powiedz co czujesz swojemu powiernikowi. Poświęć czas na aktywność fizyczną, która przez cały rok będzie pomagać w oczyszczaniu ducha i ciała. 

#6 Panna

Twoja wrażliwa natura będzie tobą rządzić przez cały rok. Słuchaj swojego serca, a nie rozumu. Gdy tylko przestaniesz podejmować pragmatyczne decyzje, okaże się, że życie nie jest jednokolorowe. Wszystko, co nie jest związane z uczuciami odrzuć na dalszy plan.
Zobacz więcej: 
Horoskop na najbliższy tydzień

#7 Waga

To będzie wspaniały rok dla twoich sercowych spraw. Będzie to rok, który pomoże zbudować relacje, które przetrwają całe życie. Przestań zastanawiać się, co myślą i czują inni. Swoim działaniem udowodnią ci, jak bardzo im na tobie zależy.

#8 Skorpion

Poświęć czas na relaks, medytację i odprężenie. Ciągła praca może zacząć cię wykończyć, co przełoży się na relacje z najbliższymi osobami. Poświęć 12 miesięcy na naładowanie akumulatorów.

#9 Strzelec

Nowe hobby pozwoli na oczyszczeniu umysłu, co przełoży się na inne aspekty twojego życia. Postaw na rozwój osobisty, a okaże się, że twoje możliwości są nieskończone. Zmotywuj się do kształtowania rzeczywistości według własnego uznania.

#10 Koziorożec

Świat zna cię z tej pragmatycznej strony. Tym razem jednak postaw na rozwój emocjonalny. Dzięki temu zrozumiesz lepiej innych i siebie. 

#11 Wodnik

Poświęć czas na swoje duchowe pragnienia, a te finansowe odłóż na drugi plan. Nowy rok astrologiczny pozwoli na odpowiednie zainwestowanie pieniędzy, co szybko przyniesie zyski.

#12 Ryby

Zaczniesz mówić to, co myślisz. Twoja wrażliwa natura nie pozwala ci na dzielenie się emocjami, ale tylko w ten sposób jesteś w stanie zbliżyć się do bliskich ci osób.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie