Horoskop na najbliższy tydzień

Sprawdź, co cię czeka w tym tygodniu!
Horoskop na najbliższy tydzień
fot. istock.com
15.03.2021
Dominika Stanisławska

Księżyc pomoże znaleźć bezpieczeństwo dzięki wprowadzeniu zmian w nasze życie, a Wenus umożliwi zrozumienie, czym jest wolność w związku.
Zobacz więcej: 
Jaki będzie najbliższy tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

Horoskop 15 marca-21 marca

#1 Baran

Oddaj się całkowicie samoopiece. Zbliża się twój czas, więc Wenus będzie prowadzić cię ku romantycznemu w twoim związku. 

#2 Byk

Uwolnij się od rzeczy, które nie działają i poświęć najbliższy czas na rozwój osobisty. Wykorzystaj własną przestrzeń na przeanalizowanie ostatnich wydarzeń i przygotowanie się na przyszłość.
Wykorzystaj ten czas na przeanalizowanie ostatnich wydarzeń i przygotowanie się na przyszłość.
fot. istock.com

#3 Bliźnięta

Najbliższy czas znów połączy cię z przyjaciółmi, ale będziesz musiał zamknąć jeden z rozdziałów w swoim życiu. Co więcej, zatrze się granica między przyjacielem a kochankiem. Dlaczego by nie spróbować obu na raz?

#4 Rak

Zacznij wspierać swojego przyjaciela. W sobotę Słońce wkroczy w twoją strefę zawodową, która ulegnie znaczącej zmianie, o której od dawna marzysz. Twoje relacje z najbliższym bardzo się poprawią.

#5 Lew

Najbliższy tydzień poświęć na bycie liderem, który daje przestrzeń współpracownikom. Doświadczenie zdobyte w tym tygodniu zmieni twoją perspektywę. W niedzielę wyjdziesz poza własne strefy komfortu.

#6 Panna

Wkrocz do strefy intymności z nową energią. Zbliżająca się wiosna skutecznie podnosi temperaturę, co przełoży się na twoje współżycie z partnerem. Pozwól sobie na przyjemności z ludźmi, którym ufasz.

#7 Waga

Podziel się tym, co masz w sercu - wyraź swoje nadzieje, lęki i pragnienia. W sobotę Słońce wkroczy w twoją romantyczną sferę, dzięki czemu przeciwieństwa zaczną cię przyciągać. Wenus pomoże ci zmienić nawyki związane z funkcjonowaniem w związku.

#8 Skorpion

Dobre samopoczucie nie będzie opuszczać cię przez długi czas, a od soboty możesz liczyć na lepszą organizację własnego życia. Dzięki wtorkowej koniunkcji Księżyca i Urana zrozumiesz, czym jest zaufanie. 
Zobacz więcej: 
Jaki seks lubią poszczególne znaki zodiaku?

#9 Strzelec

Zacznij zwracać uwagę na szczegóły i nie trać czujności. Zacznij budować swoją samoocenę na zdobytym do tej pory doświadczeniu. Będziesz przyciągać do siebie ludzi, którzy odzwierciedlają twoją godność i siłę.

#10 Koziorożec

Zamień czas spędzony w pracy, na czas, który przynosi ci radość. Po prostu powiedz “tak” małym przyjemnościom. Ponownie połącz się z ludźmi i ulubionymi miejscami. Pod koniec tygodnia pokażesz swoją romantyczną naturę.

#11 Wodnik

Chroń swoją wrażliwą naturę i delikatne serce. Dzięki Słońcu w twojej strefie uważności i ciekawości, będziesz lepiej dogadywać się z innymi ludźmi. 

#12 Ryby

Znajdziesz w sobie siłę, żeby podzielić się z bliskimi swoim wewnętrznym światem. Co więcej, odnajdziesz wartości, które pomogą ci pozostać autentyczną i uczciwą przez cały rok. Od niedzieli zaczniesz lepiej rozumieć sprawy finansowe, jednocześnie lepiej traktując przy tym siebie.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie