Jaki będzie najbliższy tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.
Jaki będzie najbliższy tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?
fot. istock.com
22.02.2021
Dominika Stanisławska

Najbliższy tydzień może przynieść sporo zmian. Planeta Wenus wkracza w czas ryb, przez co staniemy się bardziej czuli i romantyczni. Co czeka poszczególne znaki zodiaku w nadchodzącym tygodniu?
Zobacz więcej: 
Jaki seks lubią poszczególne znaki zodiaku?

Horoskop 22 lutego-28 lutego

#1 Baran

Poniedziałkowy układ planet sprzyja w pracy. Dzięki niej pokażesz swój największy talent. Końcówka tygodnia przyniesie ci przebaczenie, przeprosiny i zamknięcie jakiegoś rozdziału w życiu. Zaangażuj się także w jakieś rutynowe czynności, które przyniosą ci ukojenie.

#2 Byk

W tym tygodniu uwierz w siebie i wprowadź jakąś pozytywną zmianę do swojego życia. W czwartek Wenus wchodzi w ryby, co oznacza, że granica między przyjaźnią a romansem zostanie zatarta. W końcówce tygodnia postaw na pewność siebie i kreatywność.
W czwartek Wenus wchodzi w ryby, co oznacza, że granica między przyjaźnią a romansem zostanie zatarta. W końcówce tygodnia postaw na pewność siebie i kreatywność.
fot. istock.com

#3 Bliźnięta

Chociaż trudny początek tygodnia może zniechęcać, to wyciągniesz z niego kilka lekcji na przyszłość. W połowie tygodnia harmonii nabiorą twoje relacje z kolegami z pracy. Koniec tygodnia poświęć sobie i rodzinie.

#4 Rak

Zwiększ równowagę w relacjach z najbliższymi ci osobami. Uważne słuchanie innych przyniesie wiele dalekosiężnych korzyści, dlatego tym razem postaw na opiekę nad innymi, a na pewno nie będziesz stratny.

#5 Lew

Poniedziałkowa rutyna to potwierdzenie tego, że w życiu zawodowym idzie jak po maśle. W połowie tygodnia poświęć się swoim pasjom i nie daj się wyprowadzać z równowagi. Koniec tygodnia potwierdzi twoje bezpieczeństwo finansowe.

#6 Panna

Pewność siebie towarzysząca ci od samego poniedziałku to dobry moment na wprowadzenie w życiu zmian. Wschodzące ryby to czas na romans, który może zaprowadzić cię naprawdę daleko. Pod koniec tygodnia poczujesz, że jesteś gotowa na wszystko.

#7 Waga

W tym tygodniu powinnaś porzucić wszystko cię ogranicza. Postaw na samoopiekę oraz na wrażliwość w stosunku do siebie i innych.

#8 Skorpion

Zadawaj pytania i zainteresuj się swoim partnerem. Cały tydzień będziesz siać ziarna, ale ich plony zbierzesz pod koniec tygodnia. Dzięki pełni księżyca w Pannie rozwiną się twoje przyjaźnie.

#9 Strzelec

Szczęśliwie poruszasz się w miejscu, które jest ci obce, ale możesz być spokojna. Wszystko będzie szło po twojej myśli. Od drugiej połowy tygodnia w twoim domu zapanuje spokój, a emocje zapewnią ci bezpieczeństwo. Szykuj się na zmiany w życiu zawodowym.

#10 Koziorożec

Spróbuj czegoś nowego, bo na pewno osiągniesz w tym niesamowite wyniki. Zaczniesz płynnie posługiwać się językiem niewerbalnym. W weekend wyjedź koniecznie w jakieś ciekawe miejsce.

#11 Wodnik

Odpuść wszystkie swoje emocje, a przekonania pozostaw za sobą. Szykuj się na zmiany finansowe w tym tygodniu. W weekend dąż do przyjemności dla samej przyjemności. Im bardziej bezinteresowna pozostaniesz, tym lepiej.
Zobacz więcej: 
Jak zdradzają mężczyźni według znaku zodiaku?

#12 Ryby

Połączysz się ze znajomymi. Pod koniec tygodnia zakochasz się ponownie w miłości. Piątkowa pełnia księżyca w Pannie sprawi, że pogłębisz swoją romantyczną znajomość.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie