Jak zdradzają mężczyźni według znaku zodiaku?

Znak zodiaku twojego partnera może sporo o nim powiedzieć.
Jak zdradzają mężczyźni według znaku zodiaku?
fot. istock.com
17.02.2021
Dominika Stanisławska

Nie tylko w tych pozytywnych aspektach, ale także o tym, jakie są jego złe cechy. Sprawdź, jak zdradzają mężczyźni z poszczególnych znaków zodiaku.
Zobacz więcej: 
Zgodnie ze znakiem zodiaku - jak znaleźć prawdziwą miłość?

Jak zdradzają mężczyźni według znaku zodiaku?

#1 Baran

Barany są niezwykle impulsywne. Niejednokrotnie porzucają związek, który budowali latami dla przelotnego romansu. Mają tendencję do myślenia dopiero po działaniu. 

#2 Byk

Byk woli przyziemne przyjemności takie jak dobre jedzenie, ubrania i seks. Większość Byków wierzy w monogamię, dlatego raczej są wierni. Wyjątek mogą stanowić ich hedonistyczne porywy. Jeśli zdradzają, to tylko z tego powodu.
Wyjątek mogą stanowić ich hedonistyczne porywy. Jeśli zdradzają, to tylko z tego powodu.
fot. istock.com

#3 Bliźnięta

Mężczyzna spod znaku Bliźniąt ceni sobie swobodę ponad wszystko. Łatwo się nudzi, ulega wpływom, a ich podwójna natura nie pozwala im usiedzieć w miejscu z jedną osobą. Z tego powodu często szukają uciech poza domem.

#4 Rak

Mężczyzna Rak w większości przypadków pozostaje wierny. Jego romantyczna natura nie pozwala mu na zdrady i niewierność. Warto pamiętać, że Raki potrafią być mściwe i nawet jeśli cię nie zdradzi, zrobi wszystko, żeby bolało tak samo jak jego.

#5 Lew

Lwy uwielbiają być w centrum uwagi, dlatego to, czego pragną to atencja. Jeśli nie okazujesz im wystarczająco dużo uwagi, chętnie pójdą do kogoś innego. Zdrada dla nich to chleb powszedni. Są łase na komplementy i ulegną każdemu.

#6 Panna

Mężczyzna spod znaku Panny w związku jest przeważnie lojalny i wierny. Jeśli nie spełniasz jego standardów, to zanim cię zdradzi, poinformuje cię o tym. Panny są szczere aż do bólu.

#7 Waga

Wagi kochają romanse jak z powieści. Waga lubi być w związku do tego stopnia, że często czeka kolejka do jego drzwi. Z tego powodu trudno im się zdecydować na jedną konkretną osobę. To co ty możesz postrzegać jako kłótnię, on może postrzegać jako zerwanie i zanim się obejrzysz, będzie już z kimś innym.

#8 Skorpion

Skorpiony są zamknięte w sobie i chociażby dlatego niechętnie wpuszczą kogokolwiek do środka. Gdy jednak się to stanie oczekują bezwzględnego oddania. Jeśli zdradzają to tylko w zemście. Nie znoszą być oszukiwane.

#9 Strzelec

Ekstrawertyczny Strzelc chętnie opuści swój związek, jeśli zobaczy, że trwa po drugiej stronie jest bardziej zielona. To impulsywny znak, żądny wrażeń i przygód. Jeśli oddają się komuś innemu to ze względu na to, że ich lekkomyślna natura przejęła stery.

#10 Koziorożec

Koziorożce są bardzo niezależne, dlatego trudno je usidlić. Zdradzają, gdy widzą, że związek w którym są mija się z ich celami i oczekiwaniami.
Zobacz więcej: 
Jaki seks lubią poszczególne znaki zodiaku?

#11 Wodnik

Dla mężczyzny spod znaku Wodnika przygody na jedną noc są niedopomyślenia. Gdy się z kimś łączą, na to metafizycznym poziomie. Dla nich znaczenia ma zrozumienie, więc jeśli zdradzą, to dlatego, że ktoś dał im to, czego nie miały wcześniej.

#12 Ryby

To najbardziej współczujący i empatyczny znak. Kochają kochać i być kochane, dla nich wierność jest najważniejsza. Jednak gdy dochodzi do zdrady, to tylko dlatego, że ktoś okazał im dużo więcej romantycznych gestów. Żadna Ryba się temu nie oprze.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie