Zgodnie ze znakiem zodiaku - jak znaleźć prawdziwą miłość?

Poznaj wyniki najnowszych badań aplikacji ZaadoptujFaceta!
Zgodnie ze znakiem zodiaku - jak znaleźć prawdziwą miłość?
fot. istock.com
04.11.2020
Katarzyna Lemanowicz

Aplikacja randkowa ZaadoptujFaceta przeprowadziła badanie wśród ponad 300.000 użytkowników, w którym przez 7 lat analizowała możliwość bycia kompatybilnym (lub nie) z innymi osobami na podstawie znaku zodiaku.

Jak znaleźć prawdziwą miłość zgodnie ze znakiem zodiaku?

Zainteresowanie astrologią i horoskopami nigdy nie było tak duże jak obecnie. Każdego dnia powstają nowe strony internetowe, aplikacje, konta na w mediach społecznościowych, blogi, kursy czy książki dla miłośników konstelacji astralnych. Wiele młodych ludzi chce poznać swój indywidualny horoskop urodzeniowy, a także dowiedzieć się, z jakimi znakami zodiaku stworzą udany związek. Ale czy naprawdę istnieje korelacja pomiędzy kompatybilnością astrologiczną a miłością?

Zobacz więcej: Jaki seks lubią poszczególne znaki zodiaku?

Aplikacja randkowa ZaadoptujFaceta przeprowadziła badanie, w którym przeanalizowała interakcje i oznaki zainteresowania, które występowały między użytkownikami  w przeciągu 7 lat. Celem tej analizy było zweryfikowanie przekonania o istnieniu kompatybilności astrologicznej, a także sprawdzenie, czy rzeczywiście występują takie znaki zodiaków, które są ze sobą bardziej zgodne. Wniosek? Użytkownicy częściej nawiązują kontakt z kompatybilnymi znakami zodiaku niż z tymi niekompatybilnymi.

Kompatybilność znaków zodiaku

Astrologia głosi, że osoby spod znaku Barana i Wagi są prawdopodobnie najbardziej otwarte na miłość i namiętność. Co ciekawe, użytkownicy ZaadoptujFaceta urodzeni pod tymi właśnie znakami są najbardziej aktywni na platformie. Świadczy o tym fakt, że wchodzą w interakcje z użytkownikami aplikacji do 20% częściej niż pozostali

Zgodnie z założeniami astrologii, istnieje szereg znaków, które są ze sobą bardziej zgodne. Na przykład, Baran i Waga świetnie się dogadują, a Ryby i Rak to dwa bardzo podobne do siebie znaki, natomiast Lew częściej interesuje się znakami ognia takimi jak Baran, Lew czy Strzelec.

Zobacz więcej: Sprawdź swój znak zodiaku i dowiedz się ile będziesz mieć dzieci...!

Aby sprawdzić te przekonania w praktyce, w ZaadoptujFaceta przeanalizowano zachowanie wszystkich swoich użytkowników, dzieląc ich według ich znaków zodiaku. Następnie poddano obserwacji interakcje jakie zachodzą między poszczególnymi znakami zodiaku. Zbadano liczbę wysłanych zauroczeń, liczbę zaakceptowanych zauroczeń oraz wymienione wiadomości między użytkownikami.

Znaki zodiaku z największą szansą na znalezienie miłości

Uzyskane wyniki pokazują, które znaki są bardziej kompatybilne, lub mówiąc inaczej, które ze znaków ma większą szansę na to, aby znaleźć miłość w aplikacji. Badania wyłoniły  następujące konfiguracje. Sprawdź naszą galerię i przekonaj się z kim stworzysz najlepszy związek.

 

*Badanie zostało przeprowadzone przez ZaadoptujFaceta w 2020 roku na podstawie danych uzyskanych na próbie 300.000 aktywnych użytkowników od maja 2013 do września 2020 roku na jego platformach

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie