Jaki seks lubią poszczególne znaki zodiaku?

Zgadzacie się z tym?
Jaki seks lubią poszczególne znaki zodiaku?
fot. istock.com
10.10.2020
Dominika Stanisławska

Każdy znak zodiaku ma przypisaną pozycję seksualną. Jak widać w gwiazdach nie tylko zostało zapisane nasze życie, ale też przyjemności, które możemy czerpać z igraszek. Dzięki tej wiedzy, możesz polepszyć swoje życie seksualne już od kolejnego stosunku.
Zobacz więcej: Jaką mamą jesteś zgodnie ze znakiem zodiaku?

Jaka pozycja seksualna jest przypisana do twojego znaku zodiaku?

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Baran uwielbia dominować i nadawać rytm, dlatego najlepszą zabawą jest dla niego patrzenie na partnera. Musi być na górze i nadawać rytm. Czy to będzie pozycja „na pieska”, „na rower”, czy kiedy on będzie stał i będzie cię trzymał, możesz być przekonana, że nie będziesz żałować.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Ulubiona pozycja Byka to „splątany pająk”. On jest na dole, ty na górze i razem oplatacie się nogi. Byk uwielbia czułości i namiętność, a tylko w tej pozycji może całować i pieścić swoją partnerkę.
Byk uwielbia czułości i namiętność, a tylko w tej pozycji może całować i pieścić swoją partnerkę.
fot. istock.com

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Bliźniaki lubią być mieć głowę w chmurach, dlatego też pozycja, w której będą mogli z góry patrzeć na partnera jest dla nich idealna. Ona na plecach, a on nadaje rytm? Nic lepiej nie doprowadzi bliźniąt do szaleństwa.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Rak kocha być blisko partnera, dlatego wybiera takie pozycje. Ty na górze, a on na dole? Oczywiście, pod warunkiem, że wasze ciała będą ze sobą sklejone, bo dla raka najważniejsza jest bliskość i tylko dzięki niej może osiągnąć rozkosz.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Lew tak jak Baran uwielbia dominację. Dla niego każda pozycja, w której może zniewolić partnerkę będzie idealna. Ponadto, jest bardzo zaangażowanym i namiętnym kochankiem. Na pewno nie będziesz się przy nim nudzić.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Panny, mimo że są tajemnicze, to w łóżku potrafią być bardzo konkretne. Ten znak zodiaku lubi widzieć partnera i uwielbia przeżywać jego emocje. Na górze, czy na dole? Dla Panny nie ma to znaczenia. Najważniejsze, żeby mogła obserwować twoje reakcje.

Waga (23 września – 22 października)

Waga w łóżku jest bardzo delikatna i zmysłowa. Najlepiej czuje się w pozycjach klasycznych, kiedy może obserwować partnera. Nie lubi szybkich numerków, a każdy seks jest nowym przeżyciem.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Skorpiony mimo swojej szorstkości lubią długą grę wstępna. Dzięki temu mogą stopniowo się rozkręcać, a potem dać upust swoim emocjom w naprawdę dobrej zabawie. On lubi dominować, ale robi to z prawdziwą klasą.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Strzelec zawsze wie czego chce i najbardziej ceni swoje przyjemności. Zawsze wybiera sprawdzone pozycje, w których może osiągnąć orgazm, przez co czasami zdarza mu się zapomnieć o partnerce. Jednakże bardzo ceni sobie seks w różnych dziwnych miejscach – im dziwniej, tym szybciej osiągnie rozkosz.
Zobacz więcej: Sprawdź swój znak zodiaku i dowiedz się ile będziesz mieć dzieci...!

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Jest nieufny, dlatego niechętnie się otwiera na nowości. Tak jak Waga, najlepiej czuje się w klasycznych pozycjach. Uwielbia romantyczne chwile, a gra wstępna jest dla niego ważniejsza niż penetracja.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Ekscentryczny Wodnik lubi być prowadzony, ale doceni każdą zachciankę partnera – zwłaszcza, jeśli będzie niecodzienna. Bardzo lubi, gdy to partnerka ustala reguły gry.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Romantyczne Ryby, do szczęścia potrzebują bliskości i wrażeń. W łóżku są uległe, dlatego zgodzą się na wszystko, byleby tylko nie przejmować kontroli.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie