Urodzisz w październiku? Twoje dziecko może mieć ogromne szczęście!

Czy data urodzin dziecka ma wpływ na jego przyszłości?
Urodzisz w październiku? Twoje dziecko może mieć ogromne szczęście!
fot. istock.com
07.10.2020
Dominika Stanisławska

Rodzice spodziewający się dziecka sięgają po różne środki, aby sprawdzić, jakie będzie ich dziecko, czy będzie miało szczęście, czy będzie zdrowe, jak będzie wyglądało – nawet jeśli wiąże się to z zabobonami. Jak się okazuje, niektóre wierzenia ludowe mogę się sprawdzić w przepowiadaniu przyszłości naszego nienarodzonego dziecka. 
Zobacz więcej: Sprawdź swój znak zodiaku i dowiedz się ile będziesz mieć dzieci...!

Ludzie sukcesu są z października

Opublikowane listy celebrytów i miliarderów z Businnes Insider, Forbes Celebrity 100, Forbes Billionaires List i innych można szybko się zorientować, że zdecydowana większość ludzi sukcesu urodziła się w październiku. Podium szczęściarzy zamykają miesiące czerwiec i lipiec. Nie ma wątpliwości, że dzieci urodzone w październiku są bardziej wytrwałe od innych, bardziej pracowite i sumienne. Na listach „naj” ludzi znajduje się między innymi Bill Gates, który urodził się w październiku oraz Kim Karadashian. Inne znane osoby to John Lennon i Zbigniew Herbert. Jak się okazuje osoby urodzone w październiku nie tylko mają większe szanse na odniesie sukcesu w życiu, ale również dłuższe życie. Co ciekawe, w październiku rodzi się stosunkowo mało dzieci w porównaniu do września.
 Inne znane osoby to John Lennon i Zbigniew Herbert.
fot. istock.com

Nie ma co ukrywać, że kluczem do sukcesu poza datą urodzenia jest także odpowiednie wychowanie. Niejednokrotnie słychać o „zmarnowanych talentach”, czy ze względu na złe wychowanie, czy złe pokierowanie własnym życiem. Aby zapewnić swoje dziecku sukces i zdrowie musisz je kochać, dbać o nie, przekazywać dobre wartości i wspomagać ich rozwój. Jeśli na wszelki wypadek planuje narodziny na październik… nic nie stoi na przeszkodzie.
Zobacz więcej: Miłosny horoskop na ostatni weekend maja

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie