Horoskop na dni: 2 lipca do 8 lipca

Chcesz się dowiedzieć, co czeka cię w najbliższych dniach? Jakie "atrakcje" przygotowały dla ciebie gwiazdy? Przeczytaj ten horoskop!
Horoskop na dni: 2 lipca do 8 lipca
02.07.2020
Katarzyna Lemanowicz

Przeczytaj aktualny, tygodniowy horoskop

BARAN (21.03 - 19.04)

Musisz się sprężyć, by do wtorku sfinalizować wszystkie, rozpoczęte sprawy. Nie martw się, pomogą ci osoby z najbliższego otoczenia. Jeśli dopadnie cię stres, weź kilka głębokich oddechów i działaj. Pamiętaj, zdrowie przede wszystkim. Wybierasz się na urlop? Nie zapomnij kremu z filtrem. Przecież letnia opalenizna nie musi oznaczać skóry spalonej na węgiel.

BYK (20.04 - 20.05)

Jeśli jeszcze nie spotkałaś życiowego partnera, to teraz jest na to najlepszy czas. Pod warunkiem, że wyjdziesz z domu i dasz się zaprosić przyjaciółce na imprezę. W pracy dość nerwowo - pamiętaj donoszenie na przełożonego to najgorsze rozwiązanie ale jeśli nie da się inaczej rozwiązać sprawy, czasami nie ma wyjścia. Zadbaj o siebie - postaw na zdrową dietę i aktywność fizyczną.

BLIŹNIĘTA (21.05 - 21.06)

Weekend przeznacz na remanent spraw sercowych. Skoro wypróbowałaś już wszystkich możliwych źródeł pomocy, i dalej relacja z partnerem jest daleka od ideału - może czas się rozstać? Kiedy odzyskasz wolność, złapiesz wiatr w żagle, wyrusz na poszukiwania tego jedynego. Z kolei w życiu zawodowym pasmo sukcesów - nowa praca czai się tuż za rogiem. Odważ się na zmiany, a profity cię zaskoczą. 

RAK (22.06 - 22.07)

Wykaż się przed szefem, przygotuj prezentację swoich z uwzględnieniem sukcesów. Po pierwsze możliwe, że czeka cię podwyżka i awans, a po drugie przełożony z chęcią zgodzi się na twój długi urlop. Miejscem relaksu niech będą Mazury - cisza, spokój, natura! Wszystko co tak naprawdę potrzebujesz po ciężkiej pierwszej połowie roku. Skup się na zdrowiu, zacznij biegać, jedz zdrowe i wartościowe produkty. To zaprocentuje. W miłości i związku sielanka! Nic niepokojącego się nie wydarzy. 

LEW (23.07 - 22.08)

Dzięki pięknej pogodzie, która dodaje niewiarygodnej energii staniesz się jeszcze bardziej przebojowa i załatwisz wszystkie zaległe sprawy. A kiedy uporasz się z nimi wtedy pomyślisz o odpoczynku. W tym natłoku spraw nie zapomnij o rodzinie i przyjaciołach. Zbliżający się weekend poświęć na wyjaśnienie wszystkich niejasności z partnerem. 

PANNA (23.08 - 22.09)

Sukces goni sukces! Od niedzieli czeka cię czas, w którym wszystko będzie możliwe. Awans w pracy, dobrze prosperująca działalność, uskrzydlająca miłość? To tak jakby gwiazdy chciały podpowiedzieć, że nadchodzi twój czas! Weź sprawy w swoje ręce, działaj i wykorzystuj do granic dobrą aurę. Nie zapomnij o swoim zdrowiu - włącz koniecznie do swojej diety warzywa i owoce - tak by w ferworze działań nie opuściła cię energia. 

WAGA (23.09 - 22.10)

Najbliższe dni zapowiadają się pod znakiem wizyt, odwiedzin i odnawiania relacji z przyjaciółmi sprzed lat. W pracy pamiętaj o tym, że po zakończeniu projektu warto poinformować o tym wszystkich. Szczególnie szefostwo - w końcu kiedy będziesz starać się o podwyżkę i awans będziesz potrzebowała konkretnych argumentów. 

SKORPION (23.10 - 21.11)

Przychylność gwiazd doda ci energii i werwy do działania. Jeśli myślisz o własnym biznesie to najbliższy czas jest idealny do realizacji marzeń. Stwórz plan i działaj. Sukces goni sukces - a ty powinnaś to wykorzystać. Ale pamiętaj, by w tym wszystkim nie zapomnieć o rodzinie. Postaraj się rozdzielić czas tak, by mieć go pod dostatkiem dla najbliższych. Samotne Skorpiony czeka mała rewolucja. Bądź czujna i otwórz się na nowe znajomości. Zdrowie przede wszystkim - zrób zaległe badania kontrolne. 

STRZELEC (22.11 - 21.12)

Co powiesz na spontaniczny wyjazd? Najbliższy weekend to idealna okazja do tego by trochę odpocząć, odetchnąć, nabrać energii na kolejne wyzwania. To także świetna opcja by przypomnieć sobie jak ważni w twoim życiu są najbliżsi. W pracy cisza i spokój - nie dzieje się nic nadzwyczajnego. Może to kwestia rozprężenia związanego z sezonem letnim, a może ciszy przed burzą. Pamiętaj - co by się nie działo - rodzina i przyjaciele są po twojej stronie. 

KOZIOROŻEC (22.12 - 19.01)

Szczęście w miłości - to hasło na najbliższy czas. Uskrzydlona uczuciem będziesz promieniować radością. Ta dobra energia przyciągnie fajnych ludzi, którzy mogą pozytywnie namieszać w twoim życiu. Czekają cię zmiany w życiu zawodowym - nie broń się przed nimi. Czasami warto podążać za tym co daje los. 

WODNIK (20.01 - 19.02)

Dobrze się zastanów zanim podejmiesz ważną decyzję. Możesz też poradzić się przyjaciół - ich zdanie na pewno cię nie zawiedzie. Podążając za swoim zdrowym rozsądkiem doczekasz się sukcesu w pracy. Korzystaj z doświadczenia przełożonych - to gwarancja rozwoju zawodowego. W miłości cisza i spokój - twój związek przeżywa ostatnio błogi czas. Samotne Wodniki muszą jeszcze chwilę poczekać na strzałę amora. 

RYBY (20.02 - 20.03)

Czeka cię niespodziewany wyjazd, na którym poznasz fajnych ludzi. To początek zmian, które czekają cię w najbliższym czasie - oczywiście tych pozytywnych. Najbliższych kilka dni poświęć na zadbanie o relację z partnerem. Romantyczna kolacja? Świetny pomysł. 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie