Horoskop na dni: 24 czerwca do 1 lipca

Czyli wszystko co czeka cię w najbliższych kilku dniach
Horoskop na dni: 24 czerwca do 1 lipca
24.06.2020
Katarzyna Lemanowicz

Przeczytaj aktualny, tygodniowy horoskop

BARAN (21.03 - 19.04)

Ktoś namówi cię do podróży lub udziału w większej imprezie. Postanowisz przełożyć obowiązki, odpocząć i skorzystać z wakacyjnych rozrywek. Po 28 czerwca twoje decyzje będą trafne, co zaskarbi ci uznanie współpracowników. W miłości trwa dobra passa. Na początku przyszłego tygodnia uda ci się wyjaśnić partnerowi, czego potrzeba ci do szczęścia. Samotne Barany będą w romansowym nastroju. 1 lipca to idealny dzień, aby poznać kogoś intrygującego. 

BYK (20.04 - 20.05)

Staniesz się bardziej niż zwykle romantyczna i wyrozumiała. Sny, intuicja i miłosne schadzki będą cię interesować bardziej niż wyścig po uznanie szefa. Nie warto na siłę angażować się w trudne sprawy. Szczególnie 30 czerwca bądź uważna, pilnuj kluczy i portfela, bo łatwo będzie o pomyłki. Wtedy też układ planet będzie sprzyjać udanym wyjazdom. W miłości przestaniesz zamartwiać się drobiazgami. Wybaczysz ukochanemu drobne wybryki. Uwaga, samotne Byki wkrótce czeka was miła odmiana. 

BLIŹNIĘTA (21.05 - 21.06)

Otrzymasz tak wiele ciekawych wiadomości i zaproszeń w niezwykłe miejsca, że trudno będzie ci znaleźć czas na pracę czy domowe obowiązki. Korzystaj z tego, co niesie ci los. Po 30 czerwca układ planet pomoże ci zdobyć uznanie, a nawet popularność. Warto będzie wyjaśnić różne stare nieporozumienia. Kolejne dni będą sprzyjały nowym pomysłom zawodowym, a także udanym zakupom. Zwróć większą uwagę na sprawy rodzinne. Ktoś będzie oczekiwać nie tylko dobrej zabawy, ale i konkretnej pomocy. 

RAK (22.06 - 22.07)

Masz szansę przekonać szefa do pomysłu, który przyniesie ci przypływ gotówki. Bądź odważna i działaj szybko. Na swojej drodze spotkasz same życzliwe osoby - warto skorzystać z ich rad. Po 30 czerwca twoje życie miłosne nabierze rumieńców. Warto wyruszyć z ukochanym w podróż, choćby tylko na weekend. Samotne Raki na nowe, interesujące znajomości muszą jeszcze chwilę poczekać. 

LEW (23.07 - 22.08)

Przed tobą udany tydzień. Słońce przemierza twój znak, dodaje ci blasku i energii. Nie oglądaj się w przeszłość, wybacz stare urazy i wypatruj nowych szans, jakie ześle ci los. Warto ruszyć się z domu. Masz szansę poznać ludzi, których doświadczenie i poglądy dodadzą ci optymizmu. To dobry czas aby rzucić się w wir wyprzedaży. Układ planet pomoże ci zakończyć towarzyskie spory, a w miłości uczyni romantyczną i wyjątkowo atrakcyjną dla mężczyzn. Na horyzoncie korzystne zmiany. Samotne Lwy będą przebierać w propozycjach.

Zobacz więcej: Zgodnie ze znakiem zodiaku - jaką mamą jesteś?

PANNA (23.08 - 22.09)

Do 30 czerwca czekają cię spokojne dni. Odpocznij, bo potem szykuje się sporo zamieszania. Uporaj się z ważnymi sprawami, wkrótce na swojej drodze spotkasz wielbiciela, a u jego boku nie będziesz się nudzić. Po 30 czerwca zawiążesz ciekawe znajomości, które zaowocują sukcesem w pracy. Słuchaj intuicji i nie pozwól, aby ktoś cię wykorzystał.

Kobieta czyta horoskop

fot. istock.com

WAGA (23.09 - 22.10)

Zapomnij o niepowodzeniach i starych urazach, bo teraz szkoda na nie czasu. To co nie udało się kiedyś może udać się w nadchodzących dniach. Ludzie będą cię chętnie słuchać, możesz też liczyć na pomoc rodziny. W miłości nie bądź zazdrosna i otwarcie rozmawiaj o uczuciach. Po 30 czerwca wiele się dowiesz o sprawach, które są ważne dla twojego partnera. Twoje wsparcie będzie niezbędne. Od początku przyszłego tygodnia czeka cię pomyślna passa dla spraw zawodowych i większych zakupów. Samotne Wagi będą gotowe uwieść kogoś, kto dotychczas był niedostępny. 

SKORPION (23.10 - 21.11)

Co postanowisz, to zrobisz. Na urlopie będziesz organizować wszystkim czas. W pracy w skupieniu zajmiesz się ważnymi projektami. Podejmiesz mądre decyzje dotyczące pieniędzy. Po 30 czerwca znajdziesz więcej czasu dla partnera - nie przekładaj wspólnego wyjazdu bo narazisz się na pretensje. Te Skorpiony, które wciąż szukają swojej drugiej połowy wkrótce odnajdą szczęście.

STRZELEC (22.11 - 21.12)

Czas przestać żartować i odkładać na później to, co ważne. Po 30 czerwca sprawy zawodowe ostro przyspieszą i pojawi się szansa na większy zarobek. Przyjaciele przekażą ci dobre wiadomości i zainspirują do działania. Najbliższy czas sprzyja wyjazdom i szkoleniom oraz nowym, ważnym znajomościom. Możliwe, że awansujesz, zmienisz miejsce pracy lub wpadniesz na genialny pomysł własnego biznesu. 

Zobacz więcej: Ile będziesz mieć dzieci? Sprawdź swój znak zodiaku

KOZIOROŻEC (22.12 - 19.01)

Pozwól sobie na więcej luzu i swobody. Nie musisz wszystkim się przejmować i wszystkiego osobiście pilnować. Najbliższy czas sprzyja nowatorskim pomysłom, które łamią schematy. Bądź odważna i szczera, a szczęście cię nie opuści. Nie rezygnuj z tego co ci obiecano, nawet jeśli ktoś ważny ma odmienne zdanie. W miłości śmiało wyrażaj swoje opinie. Po 30 czerwca ktoś podpowie ci, jak uniknąć problemów. Oczekuj dobrych wiadomości dotyczących spraw rodzinnych i miłości. 

WODNIK (20.01 - 19.02)

Nawet jeśli planujesz spędzić wakacje w górskiej pustelni, to i tak nie uda ci się schować przed znajomymi. Znudzone osoby będą oczekiwać, że uprzyjemnisz im czas. Postaraj się nie zmieniać planów dlatego, że ktoś oczekuje od ciebie uprzejmości. W sprawach finansowych możesz sporo zyskać dzięki sprzyjającym zbiegom okoliczności. Zbliżają się najgorętsze dni... w miłości!

RYBY (20.02 - 20.03)

Zdecyduj się na kilka dni urlopu i nie żałuj pieniędzy na przyjemności. Po 30 czerwca szczęście będzie ci zdecydowanie sprzyjać. Przypomną sobie o tobie starzy znajomi. Być może ktoś postanowi cię odwiedzić, co wprowadzi trochę zamieszania. W miłości będziesz potrzebować czułości i bezpieczeństwa. Unikaj sporów i plotek. 

SONDA
Lubisz czytać horoskopy?
Lubisz czytać horoskopy?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie