Miłosny horoskop na ostatni weekend maja

Zobacz co wydarzy się w twoim życiu miłosnym podczas najbliższego weekendu
Miłosny horoskop na ostatni weekend maja
28.05.2020
Katarzyna Lemanowicz

To ostatni weekend maja, wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Czy w najbliższym czasie w twoim życiu uczuciowym dojdzie do rewolucji? A może spokojnie wyjaśnisz z partnerem wszelkie nieporozumienia? Tego dowiesz się z poniższego horoskopu.

Przeczytaj weekendowy, miłosny horoskop na ostatni weekend maja

BARAN (21.03 - 19.04)

W relacjach z mężczyznami, to ty jesteś tą aktywniejszą stroną. To do ciebie należy inicjatywy wszelkich spontanicznych sytuacji. Czasami bywa to denerwujące, bo chciałabyś, żeby to partner cię zaskoczył i przygotował coś, co totalnie cię zachwyci. Ale, czy warto kruszyć kopie o takie drobne różnice charakteru? Może warto pogodzić się z tym jak wygląda twój związek i cieszyć się z tego, że masz przy sobie kogoś kto cię kocha i akceptuje w 100%? 

BYK (20.04 - 20.05)

Ten weekend to istna uczta miłosna. Samotne Byki nie będą mogły opędzić się od adoratorów. Korzystaj z tego, bo taka druga okazja może się nie powtórzyć. Kto wie, może spotkasz kogoś kto zawróci ci w głowie i spędzisz naprawdę miły czas?

BLIŹNIĘTA (21.05 - 21.06)

Czeka cię z partnerem naprawdę miły weekend. Dojdziesz do porozumienia z partnerem, wyjaśnicie sobie wszystkie niejasności i przypomnicie jak to była na początku waszej znajomości. Może dobrym pomysłem jest zostawienie dzieci pod opieką babci, czy siostry i zorganizowanie spontanicznego weekendu za miastem?

RAK (22.06 - 22.07)

Taka wrażliwa osoba jak ty zasługuje na szczególne traktowanie. Daj to do zrozumienia partnerowi, powiedz mu o swoich fantazjach, pragnieniach. Nie złość się jeśli wszystkiego nie zapamięta. Nawet w tak ważnej kwestii jaką jest relacja między partnerami, metoda drobnych kroków jest niezbędna. 

LEW (23.07 - 22.08)

Miłość odłóż na bok i w ten weekend skup się przygotowaniu, a właściwie przeorganizowaniu planów wakacyjnych. Wspominając dotychczasowe podróże wrócicie do czasów, gdzie beztroska i radość ze spędzania wspólnego czasu były na porządku dziennym. 

PANNA (23.08 - 22.09)

W twoim związku jest fantastycznie, wszystko układa się rewelacyjnie - bardzo dobrze! Pielęgnuj to uczucie, dbaj o partnera. A jeśli jest coś, co cię denerwuje i chciałabyś to zmienić to powiedz wprost. Nie ukrywaj pragnień i potrzeb. 

WAGA (23.09 - 22.10)

Przez najbliższe kilka dni będziesz miała więcej czasu dla siebie. Wykorzystaj to, zrób wokół siebie rzeczy na które nie miałaś siły, czasu i ochoty. Zadbaj o siebie - bo szczęśliwa i wypoczęta ty, to gwarancja szczęścia w rodzinie, związku i determinacji w realizacji wszystkiego co planujesz.

SKORPION (23.10 - 21.11)

W najbliższym czasie do głosu dojdzie twoja artystyczna dusza. Wykorzystaj to i przygotuj miły czas dla całej rodziny. A wieczorem... Przygotuj romantyczną kolację i z mężczyzną swojego życia spędź kilka gorących chwil!

STRZELEC (22.11 - 21.12)

Sukces goni sukces - tylko w ferworze dobrego czasu nie zapomnij o bliskich i o partnerze. Samotne Strzelce są bliskie poznania kogoś, kto wywróci życie do góry nogami. Otwórz się na nowe znajomości. Ktoś z bliskiego otoczenia doceni twoje poczynania zawodowe, zaintrygujesz go i będzie chciał spędzić z tobą więcej czasu. 

KOZIOROŻEC (22.12 - 19.01)

Jesteś perfekcyjna, poukładana, poważna - i to w tobie docenia partner. Ale kiedy proponuje odrobinę spontaniczności nie neguj jego pomysłów tylko daj się ponieść fali gorącego uczucia. 

WODNIK (20.01 - 19.02)

Samotny Wodniku - ktoś się tobą interesuje, ktoś bardzo chce poznać cię bliżej. Co ty na to? Wykorzystaj tę okazję, nawet jeśli nic z tego nie wyjdzie to przynajmniej spędzisz romantycznie kilka chwil, poczujesz się bardziej pewna siebie i gotowa na podbój świata. 

RYBY (20.02 - 20.03)

Pamiętaj, kłamstwo ma krótkie nogi. Nie oszukuj i nie okłamuj swoich bliskich. Drobne odstępstwo od prawdy może zranić partnera, a zbudowanie zaufania na nowo może nie być takie proste. Uważaj co robisz, czy naprawdę chwila słabości warta jest tego co budowałaś przez lata?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie