Sprawdź swój miłosny horoskop na weekend - 15 maja do 17 maja

Co szykują dla ciebie "gwiazdy" na najbliższe trzy dni?
Sprawdź swój miłosny horoskop na weekend - 15 maja do 17 maja
15.05.2020
Katarzyna Lemanowicz

Czy masz szansę na weekend pełen uniesień, erotycznych doznań, czy motyli w brzuchu w związku z nowo poznaną osobą? 

Przeczytaj weekendowy, miłosny horoskop 

BARAN (21.03 - 19.04)

Przed tobą zmiany, które zainaugurują nowy etap w twoim życiu uczuciowym. Poddaj się zmianom - nie rezygnuj z tego co daje ci los. Jeśli jesteś w związku czeka cię weekend pełen... doznań - orgazm będzie gonił orgazm - gwiazdy jasno wskazują: miłość i seks to hasła przewodnie najbliższych kilku dni.

BYK (20.04 - 20.05)

Odprężysz się i nabierzesz energii u boku ukochanej. Poświęć weekend na znalezienie równowagi w życiu i przypomnieniu sobie jak to jest na początku, kiedy zakochujesz się w tym jedynym.

BLIŹNIĘTA (21.05 - 21.06)

Czujesz, że tracisz kontrolę nad swoim życiem? Chciałabyś coś w nim zmienić? Zaufaj miłości bo właśnie dzięki miłości i zaufaniu partnera znów poczujesz stabilny grunt pod nogami. Najbliższych kilka dni poświęć na poukładaniu spraw i znalezienie ukojenia w ramionach ukochanego. Samotne Bliźnięta na razie nie mają co liczyć na poznanie kogoś wyjątkowego. Musicie uzbroić się w cierpliwość. 

RAK (22.06 - 22.07)

Uczucie spadnie na ciebie jak grom z jasnego nieba. Samotny Raku, miej się na baczności, otwórz serce i umysł - niewykluczone, że ktoś kogo się w ogóle nie spodziewasz skradnie twoje serce. 

LEW (23.07 - 22.08)

Najgorsze już za tobą. Wkrótce sytuacja w związku wróci do normy. Wydaje się,  że ten weekend powinnaś skupić się na sobie i na miłych chwilach z partnerem. może dobrą opcją jest kolacja przy świecach i romantyczny weekend tylko we dwoje?

Miłosny horoskop na weekend

fot. istock.com

PANNA (23.08 - 22.09)

Masz szansę spotkać kogoś wyjątkowego - miej oczy szeroko otwarte. Z kolei Panny będące w związku będą chciały nadrobić zaległości - powinny skupić się przede wszystkim na partnerze i tym co was łączy. 

WAGA (23.09 - 22.10)

Oj będzie namiętnie. Zapowiada się naprawdę gorący weekend, zarówno dla Wag będących w związku jak i tych samotnych. I choć, aktualna sytuacja utrudnia nawiązywanie nowych znajomości, to ty znajdziesz sposób na namiętne szaleństwa.

SKORPION (23.10 - 21.11)

Nadchodzi ożywienie w sferze uczuciowej. Daj się ponieść losowi. Niech ten weekend upłynie pod hasłem seksu i testowania nowych gadżetów. 

STRZELEC (22.11 - 21.12)

Zainteresuje się tobą kilka osób. Zachowaj jednak rozsądek - nie daj się ponieść emocjom - to może się źle skończyć i przy okazji zranisz kilka ważnych dla ciebie osób. 

KOZIOROŻEC (22.12 - 19.01)

Pamiętaj, że flirty nie są niewinną zabawą, gdy mogą kogoś zranić. Zapomnienie, chwilowa zabawa jest fajna pod warunkiem, że nie działasz wbrew zasadom. Koziorożce będące w związku powinny uważać, bo przez jedno spontaniczne zdarzenie mogą stracić wartościową osobę u swego boku.

WODNIK (20.01 - 19.02)

W końcu sprawy uczuciowe ułożą się po twojej myśli. Wyjaśnisz z partnerem wszystkie nieporozumienia i zaczniecie realizować to nad czym dyskutujecie od dawna... Powiększenie rodziny? Czemu nie! To idealny czas.

RYBY (20.02 - 20.03)

Samotne Ryby powinny mieć się na baczności - ktoś się wami interesuje. Niewykluczone, że to tuż za rogiem czai się wielka miłość. Nie kieruj się schematami, tylko walcz o swoje szczęście. 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie