Miłosny horoskop na weekend - 8 maja do 10 maja

Co w sferze miłości wydarzy się w najbliższych dniach?
Miłosny horoskop na weekend - 8 maja do 10 maja
08.05.2020
Katarzyna Lemanowicz

Wielka miłość, a może totalna porażka? Czy życie singli zmieni się diametralnie i znajdą swoją drugą połówkę? To wszystko wyczytasz z naszego weekendowego, miłosnego horoskopu.

BARAN (21.03 - 19.04)

Przeżyjesz chwile beztroskiego flirtu. Nie zakochasz się co prawda bez pamięci, to nie będzie miłość do końca życia tylko romans, który wzmocni twoje ego i przygotuje na nadejście tej prawdziwej, jedynej, wielkiej miłości. 

BYK (20.04 - 20.05)

Jesteś teraz jak myśliwy na tropie swej zwierzyny, ale uważaj, bo możesz zostać pokonana własną bronią. Zastanawiałaś się co będzie, gdy dla niego miarą jego atrakcyjności jest kilka złamanych serc? Dlatego dobrze się zastanów na ile kieruje wami obojgiem egoizm, a na ile jest to ambicja, czy czyste intencje.

BLIŹNIĘTA (21.05 - 21.06)

Twoje miłosne akcje idą teraz mocno w górę. Masz mnóstwo entuzjazmu i przyciągasz ludzi swoim urokiem osoby szczęśliwej i zadowolonej z życia. Jeżeli nawet miałaś niedawno rozterki i problemy sercowe, to teraz już wszystko się ułoży. Koniecznie wykorzystaj ten wyjątkowy czar. 

RAK (22.06 - 22.07)

Nie przesadzaj w kokietowaniu, bo zaczynasz robić to całkiem nie w swoim stylu! Lepiej też nie stawiaj facetom zbyt wielkich wymagań, bo twoje zadzieranie nosa może spłoszyć prawdziwą miłość. Stosuj metodę małych kroków. Generalnie nie masz przed sobą łatwych chwil w związku. 

LEW (23.07 - 22.08)

Nie będziesz narzekać na brak powodzenia. W sprawach sercowych czekają cię niespodzianki. Niewykluczone, że na horyzoncie pojawi się ktoś z przeszłości, kto nieźle namiesza w twoim życiu.

PANNA (23.08 - 22.09)

Trwa twoja dobra passa w miłości. Śmiało zdobywaj teraz nawet najbardziej nieprzystępnych mężczyzn. Ten weekend to idealny czas na uporządkowanie spraw emocjonalnych. Warto powalczyć o swoje szczęście. 

Miłosny horoskop

fot. istock.com

WAGA (23.09 - 22.10)

Zbliżający się weekend nie będzie należał do najprzyjemniejszych. Planety patrzą na ciebie dość nieprzychylnie. Twoje wygórowane wymagania sprawiają, że każdego kandydata odrzucasz już na starcie. Obniż poprzeczkę. 

SKORPION (23.10 - 21.11)

Najbliższe trzy dni sprawią, że będziesz postrzegana przez innych jako bardzo atrakcyjna kobieta. Mąż, partner nie będą mogli wyjść z podziwu. W końcu miło będzie znowu usłyszeć namiętne i czułe: "Kocham Cię...". Jeśli jesteś samotna niewykluczone, że spotkasz kogoś kto totalnie zawróci ci w głowie. 

STRZELEC (22.11 - 21.12)

Weekend stoi pod znakiem dobrego samopoczucia. Mogą cię spotkać same miłe wydarzenia. Bardzo ciepłe, pozytywne wibracje płynąć będą do ciebie w najbliższym czasie od Barana, Lwa i Wagi. 

KOZIOROŻEC (22.12 - 19.01)

Za sprawą gwiazd poczujesz nagłą potrzebę flirtu i przygody. Niewykluczone, że spotkasz kogoś, z kim będziesz chciała stworzyć związek. Musisz uważać, bo twoja osobowość nie znosi dominacji. 

WODNIK (20.01 - 19.02)

W twoim życiu uczuciowym nastąpi wielka przemiana. Twoja miłość będzie się rozwijać. Wygląda na to, że najbliższy czas to pasmo pozytywnych i pięknych wydarzeń. 

RYBY (20.02 - 20.03)

To moment by skupić się przede wszystkim na sobie. Chwilowe wyciszenie w miłości jest doskonałą okazją. Mimo strasznej chęci na szaleństwo w miłości - zwolnij. Nie pora na to, gwiazdy są przeciwne. Przygotuj się również na to, że z niektórymi bliskimi osobami stracisz kontakt na zawsze. 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie