Aktualny, tygodniowy horoskop - 5 maja do 10 maja

Czyli wszystko to, co czeka cię przez najbliższy tydzień
Aktualny, tygodniowy horoskop - 5 maja do 10 maja
05.05.2020
Katarzyna Lemanowicz

Czy ten tydzień zakończy się sukcesem, a może totalną porażką? Czy czeka cię niespodzianka lub wielkie rozczarowanie? Tego wszystkiego dowiesz się poniżej.

Przeczytaj aktualny, tygodniowy horoskop

BARAN (21.03 - 19.04)

Uważaj na swoje zdrowie, zadbaj o siebie. Ważne rozmowy z szefem, czy z najbliższymi przełóż na później. Ten tydzień nie sprzyja rozwiązywaniu konfliktów czy walce o swoje. Z kolei wszelkie działania związane ze zdobywaniem wiedzy, rozwijaniem pasji są jak najbardziej pożądane i jest duże prawdopodobieństwo powodzenia. Także działaj, nie stresuj się, a wszelkie problematyczne kwestie odłóż do rozwiązania na później.

BYK (20.04 - 20.05)

Nie od dzisiaj wiadomo, że kobiety urodzone pod tym znakiem zodiaku są urodziwe, rozsądne, obdarzone zmysłem do wszelkich zajęć domowych jak i... prowadzeniem interesów. Kobiety Byki są świadome swojego uroku. Śmiało można powiedzieć, że czego się nie tkną, zamieniają w złoto. Dlatego najbliższy tydzień poświęć na przemyślenie swojej aktualnej sytuacji i jeśli chcesz coś zmienić zrób to teraz. Gwiazdy zapowiadają satysfakcję i realne osiągnięcie tego co zaplanujesz.

BLIŹNIĘTA (21.05 - 21.06)

Ten tydzień stoi pod znakiem ożywienia kontaktu, co połączy sprawy prywatne i zawodowe. Nie przejmuj się zbytnio niepowodzeniami i kłodami rzucanymi przez innych. Kontaktuj się tylko z tymi osobami, które są w stanie ci pomóc. 

RAK (22.06 - 22.07)

Wszelkie ważne sprawy postaraj się załatwić jeszcze w tym tygodniu. Układ gwiazd sprawia, że aktualnie jesteś pewna siebie i odważna. Później może być różnie. Osoby spod znaku Raka czekają w najbliższej przyszłości dobre zmiany i sukcesy. Marzysz o czymś? Chciałabyś wypróbować coś nowego? Teraz jest idealny czas. Działaj!

Sukces w pracy

fot. istock.com

LEW (23.07 - 22.08)

Najbliższy czas stoi pod znakiem dzikich namiętności i naprawianiu relacji między tobą i partnerem. Daj się ponieść pożądaniu ale oczywiście z dozą rozsądku. Nie niszcz trwałego związku dla chwili słabości. 

PANNA (23.08 - 22.09)

Przygotuj plan z rzeczami do osiągnięcia. Zastanów się co jest dla ciebie najważniejsze i przystąp do realizacji zamiarów. Będą otaczać cię same życzliwe osoby, dlatego z powodzeniem osiągniesz to co zamierzasz. 

WAGA (23.09 - 22.10)

Zacznij w końcu rozwijać skrzydła. Nie spoczywaj na laurach, tylko weź sprawy w swoje ręce i działaj. Nikt za ciebie nie spełni marzeń. W tym tygodniu układ gwiazd gwarantuje wystąpienie u ciebie ciekawych pomysłów, zabłyśnięcie wiedzą i inteligencją. Bierz udział w konkursach, ubiegaj się o lepszą pracę, podwyżkę... Cokolwiek, by iść do przodu. 

SKORPION (23.10 - 21.11)

To będzie bardzo miły czas. Szefowie docenią twoje starania, a osoby niezbyt tobie przychylne zmienią nastawienie i docenią twoją osobowość i pracowitość. Postaraj się w tym tygodniu zrelaksować, zrobić coś tylko dla siebie. 

STRZELEC (22.11 - 21.12)

To idealny czas na rozwiązanie problemów, spraw, które zajmują twoją głowę od dłuższego czasu. Pomyślny zbieg okoliczności najbliższych dni sprawi, że czego się nie dotkniesz osiągniesz sukces. Optymizm nie będzie cię opuszczał i poczujesz chęć zrobienia czegoś, nowego działania, które może być początkiem niewyobrażalnego sukcesu. 

Jak odnaleźć miłość?

fot. istock.com

KOZIOROŻEC (22.12 - 19.01)

Harmonia, którą aktualnie odczuwasz jest spowodowana przyjaznym układem planet. To doskonały czas na wyciszenie się, poprawienie kontaktów z ludźmi, zadbaniem o relacje na których ci zależy. Wyjaśnij dawne nieporozumienia, a jeśli to potrzebne wyciągnij rękę do zgody. 

WODNIK (20.01 - 19.02)

Najbliższe kilka dni stoi pod znakiem twórczego czasu, a interesujące pomysły będą przychodzić do ciebie non stop. Niewykluczone, że zdecydujesz się na jakąś istotną zmianę: życie prywatne, praca, miejsce zamieszkania. To wszystko wymaga przemyślenia ale zaufaj swojej intuicji. Nie rób nic na siłę, tylko postępuj tak, by tobie było wygodnie.

RYBY (20.02 - 20.03)

To idealny tydzień by dokończyć wszystkie rozpoczęte działania. Niewykluczone, że pojawi się też szansa by zabłysnąć na polu zawodowym. Jesteś osobą kompetentną i atrakcyjną dlatego może zostać powierzona ci istotna funkcja. Przemyśl, przyjmij ale musisz być świadoma, że może oznaczać mniej czasu dla ciebie i bliskich.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie