Miłosny horoskop na weekend 1.05 - 3.05

Pierwszy weekend maja dla wielu znaków zodiaku stoi pod znakiem miłosnych uniesień...
Miłosny horoskop na weekend 1.05 - 3.05
01.05.2020
Katarzyna Lemanowicz

A co z pozostałymi? Sukces uczuciowy, a może totalna porażka? Czy w aktualnej sytuacji jest szansa dla singli na znalezienie wymarzonego partnera? Czy miłość czeka tuż za rogiem? Zobacz co wyczytałyśmy z gwiazd dla poszczególnych znaków zodiaku.

Miłosny horoskop na weekend 1.05 - 3.05

BARAN

Czy nie doskwiera ci poczucie zrozumienia ze strony partnera, co nie nastraja pozytywnie do życia? No właśnie... Weź sprawy w swoje ręce, wyjaśnij wszelkie nieporozumienia - to zagwarantuje pełnie szczęścia i romantyczne chwile na kolejne dni weekendu. 

BYK

W najbliższy weekend w sferze uczuciowej czekają cię zmiany i niespodziewane wydarzenia. I choć aktualna sytuacja nie sprzyja poznawaniu nowych osób, to mimo wszystko osoby spod znaku Byka powinny być czujne. Miłość życia można poznać w najmniej oczekiwanym momencie. Byki, które są w stałych związkach poczują potrzebę odnowienia relacji i wniesienie jej na wyższy poziom uczucia. Z kolei te osoby, które tkwią w toksycznych związkach poczują siłę i potrzebę uwolnienia się z tej relacji.

BLIŹNIĘTA

Dla Bliźniąt najbliższy czas okaże się szczęśliwy w miłości. Niewykluczone, że spotkasz osobę, która odwzajemni twoje uczucia. Te Bliźnięta, które są w stałym związku poczują potrzebę wyjaśnienia wszelkich niejasności i porozumienie się z partnerem.

Zobacz również: MINI HOROSKOP - co gwiazdy mówią o twoim dziecku

RAK

Jesteś rozbita uczuciowo i trudno ci określić, czego tak naprawdę chcesz od życia? Nie przejmuj się, nawet najlepszym zdarzają się chwile zwątpienia i zbędne rozmyślania nad słusznością... wszystkiego. Usiądź na spokojnie i zastanów się na czym zależy ci najbardziej. Powiedz partnerowi czego oczekujesz, tylko tak jesteś w stanie poczuć się naprawdę szczęśliwą. 

LEW

Pierwszy weekend majowy będzie początkiem porządkowania relacji, ustalania priorytetów i dążenie do naprawiania relacji z partnerem. Możliwe jest brak porozumienia i konieczność zakończenia danej relacji. Samotne Lwy niestety będą lokowały swoje uczucia w niewłaściwych osobach. Z podejmowaniem poważnych decyzji do drugiej połowy maja. 

Miłosny horoskop na początek maja

fot. istock.com

PANNA 

Cały maj będzie dla ciebie bardzo owocnym uczuciowo miesiącem. Samotne Panny będą miały możliwość nawiązania ciekawej znajomości. Jedno jest pewne, najbliższe tygodnie nie pozwolą się Panną nudzić. 

WAGA

Przygotuj się na niespodzianki w związku i to niekoniecznie te miłe. Postaraj się znaleźć porozumienie z partnerem, w przeciwnym razie czeka was rozstanie. Z kolei te Wagi, które nie były zbyt uczciwe wobec partnera powinny liczyć się z konsekwencjami swoich czynów. Dla samotnych Wag to idealny czas na zakochanie się. 

SKORPION

Pierwszy tydzień maja dla samotnych Skorpionów stoi pod znakiem miłości i gorącego uczucia. Dla tych, które są w związku nastąpi odrodzenie uczucia. Jednym słowem, przez najbliższy część będzie bardzo namiętnie. 

STRZELEC

Zbliża się dość trudny czas dla Strzelców. Głównie z powodu braku zdolności do sprecyzowania swoich potrzeb. Samotne Strzelca, które poszukują miłości muszą mieć się na baczności, ponieważ zaczną przyciągać do siebie osoby, które będą kierowały się wyrachowaniem, a nie uczuciami. 

KOZIOROŻEC

Zaczyna się bardzo korzystny czas dla Koziorożców. Te, które są w związkach i ostatnio miały problem ze znalezieniem porozumienia wyjdą na prostą i przypomną sobie co to znaczą prawdziwe pożądanie, miłość i namiętność. 

WODNIK

Wodniki czeka dość trudny czas, który odbije się na relacji z partnerem. Osoby spod tego znaku staną się podejrzliwe, a ich zdolność do oceny sytuacji zachwiana. Dlatego partner Wodnika w najbliższym czasie musi wykazać się niesamowitą cierpliwością. Samotne Wodniki nie będą miały szczęścia w miłości w najbliższym czasie. Na prawdziwe szczęście musicie trochę poczekać. 

Miłość i seks - co mówią gwiazdy

fot. istock.com

RYBY

W miłości zapowiada się bardzo burzliwy czas. Ryby niezadowolone z dotychczasowego związku będą szukały ukojenia w przygodnych znajomościach. Nie tędy droga - pamiętaj, że partner może nie wybaczyć takiego zachowania, a nowo poznana osoba zmieni obiekt swoich zainteresowań.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które mają największe szanse zostać matkami w 2020 roku

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie