Aktualny, tygodniowy horoskop - 27 kwietnia do 3 maja

Wszystko co wyczytałyśmy z gwiazd na nadchodzący tydzień
Aktualny, tygodniowy horoskop - 27 kwietnia do  3 maja
27.04.2020
Katarzyna Lemanowicz

Najbliższe kilka dni zapowiada się spokojnie i bardzo stabilnie. Merkury wkracza w znak Byka, co zainspiruje wiele znaków zodiaku do sumiennego przemyślenia i skupienia się nad zadaniami i poprawie relacji z najbliższymi. Zbliżający się długi weekend majowy da chwilę wytchnienia od trosk.

Przeczytaj aktualny, tygodniowy horoskop

BARAN

Zacznij ten tydzień od skupienia się tylko i wyłącznie na sobie. Zrób to co sprawia ci największą frajdę. Ten tydzień i zbliżający się weekend jest idealny by znaleźć nową pasję, coś co cię zainspiruje do rozwoju. To również dobry czas do zweryfikowania tego jak funkcjonujesz: praca, obowiązki domowe… Zrób plan, trzymaj się ustaleń – a zobaczyć ile wygospodarujesz dodatkowego, wolnego czasu.

BYK

Merkury wkroczył w twój znak zodiaku dając szansę na wzmocnienie komunikacji, myślenia i pokazaniu światu jak fantastyczną osobą jesteś. Zaczniesz tydzień od uporządkowania „głowy”, zorganizowania czasu i produktywnego podejścia do obowiązków. A weekend… Zapowiada się bardzo romantycznie.

BLIŹNIĘTA

Najbliższe kilka dni minie na nadrabianiu zaległości towarzyskich. I oczywiście, w aktualnej sytuacji jest to trudne ale pamiętaj drogi Bliźniaku, istnieją telefony, skype, czy inne komunikatory dzięki którym możesz porozmawiać z ważnymi dla ciebie osobami.

RAK

Czujesz potrzebę porozmawiania, spotkania się z przyjaciółmi, najbliższymi? To wszystko za sprawą Merkurego, który jest w znaku Byka. Nie duś w sobie emocji, powiedz na głos co czujesz, czego pragniesz.

LEW

To dobry tydzień by zabłysnąć w pracy. Pokaż co potrafisz, skup się na tym co robisz najlepiej. Podziel się swoimi pomysłami, strategiami, wszystkim tym, dzięki czemu się rozwiniesz. Kto wie, może szef doceni twoje starania i dostaniesz podwyżkę, awans… Weekend poświęć na odpoczynek, spędzenie przyjemnego czasu z najbliższą rodziną.

Twój tygodniowy horoskop

fot. istock.com

PANNA

Myślisz już od dawna nad pomysłem, czymś co chciałabyś zrobić, ale do tej pory nie miałaś śmiałości? Teraz jest idealny czas na realizację pasji. Bądź kreatywna i nie przejmuj się negatywnymi opiniami. Pamiętaj, liczysz się tylko ty.

WAGA

Ten tydzień zapowiada się bardzo intymnie, sensualnie i seksualnie. Potrzebujesz czułości i przyjemnego dotyku. Powiedz najbliższej osobie, czego pragniesz. Weekend zapowiada się idealnie do realizacji marzeń.

SKORPION

Zapowiada się tydzień negocjacji i to w każdym aspekcie twojego życia. Nie poddawaj się i nie daj sobie wmówić, że twoje pomysły są niewarte realizacji. Odrzuć od siebie wszystko co negatywne i działaj.

STRZELEC

Zwróć uwagę na szczegóły i to niezależnie czy w pracy, czy w domu. Skup się na małych rzeczach, drobnostkach – dzięki temu będziesz w stanie perfekcyjnie zrobić to nad czym od dawna pracujesz. Poszukaj inspiracji, to dobrze działa na kreatywne podejście do działania i gwarantuje szybkie ukończenie zadania.

KOZIOROŻEC

Merkury wkracza w twoją strefę zaufania i kreatywności – wykorzystaj to. Popracuj nad poczuciem własnej wartości i umiejętności rozwiązywania problemów. Nie zapomnij o tym, że warto cieszyć się z drobnostek, czerpać radość ze wszystkiego co cię otacza. Pozytywne nastawienie jest gwarantem szybkiego rozwiązania zadań.

WODNIK

Emocje zawładną twoim życiem w najbliższym tygodniu. Skup się przede wszystkim na tych pozytywnych, które popychają cię do działania i realizacji zadań. Z kolei weekend zapowiada się idealnym czasem do realizacji fantazji seksualnych. Poświęć czas na poznanie swoich pragnień.

RYBY

Merkury wkracza w twoją strefę komunikacyjną, co da ci większą zdolność mówienia i lepsze zrozumienia podczas rozmów z innymi. Weekend zapowiada się bardzo romantycznie, chemia łącząca cię z partnerem w najbliższych dniach da o sobie znać – wręcz nie będziecie mogli się od siebie odkleić.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie