Co w weekend, w miłości czeka poszczególne znaki zodiaku?

Choć prawdopodobieństwo ich sprawdzenia jest niezbadane naukowo to większość z nas uwielbia czytać horoskopy...
Co w weekend, w miłości czeka poszczególne znaki zodiaku?
24.04.2020
Katarzyna Lemanowicz

Horoskopy (zazwyczaj) to skuteczny poprawiacz humoru i idealna rozrywka, szczególnie w czasach kryzysowych.

Mam nadzieję, kochane SuperMamy, że przygotowane przez nas horoskopy wywołają u was szeroki uśmiech i pozwolą choć na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości.

Na pierwszy ogień opracowałyśmy weekendowy seks, a w zasadzie miłosny horoskop. Niezależnie czy jesteście w związku, po ślubie, czy singielkami, każda z was znajdzie coś dla siebie.

BARAN

Powszechnie wiadomo, że osoby spod znaku Barana są zadziorne, zalotne i szalenie bezpośrednie. Doceniają w drugiej osobie odwagę, graniczącą z bezczelnością. Do działania, niezależnie w jakiej sferze, potrzebują kogoś kto cały czas nęci i kusi. Czy w ten weekend Barany mają szansę na miłosne uniesienia? Oczywiście, już w dzisiaj zrobi się bardzo romantycznie. Na całe szczęście Barany zrozumieją również, że do osiągnięcia pełnej satysfakcji nie potrzeba wiele.

BYK

Osoby spod tego znaku są totalnymi romantykami ale najbardziej lubią bezpośredni kontakt, bezpośredni flirt. Dobierając sobie towarzysza życia szukają osoby, która wprost powie, czego pragnie – szczególnie dotyczy to sfery intymnej, seksu i miłości. Z takim podejściem weekend zapowiada się bardzo gorąco. Jedno jest pewne, nawet kwarantanna nie jest w stanie powstrzymać fantazji seksualnej Byka.

BLIŹNIĘTA

To osoby z fantazją ale też szalenie mądre. To osoby, których wyobraźnia czasami onieśmiela. Dlatego jeśli znalazłaś towarzysza życia, masz pewność, ze to osoba, która jest przygotowana na wszystko. Uwielbiasz grę wstępną, w każdej postaci. Świntuszenie, sms-y z lekkim zabarwieniem erotycznym…? Wszystko co cię pobudza zmysły jest jak najbardziej pożądane.

RAK

Osoby spod tego znaku są jak do rany przyłóż. Miłe, troskliwe i szalenie opiekuńcze. Dla nich liczy się przede wszystkim dobro drugiej osoby. Ale to też osoby, które uwielbiają być komplementowane. Każde dobre słowo działa na nie wręcz orgazmicznie.

LEW

To szalenie ognisty znak zodiaku. Lwy wymagają uwagi, komplementowania, bycia w centrum uwagi. Ale… Lwy to też osoby, które dbają o innych, są troskliwe, empatyczne. Dla nich liczy się zadowolenie i uśmiech towarzysza życia. Osoby spod tego znaku zodiaku są ogniste, sensualne. Seks z Lwem za każdym razem jest jak przeniesienie się w inną czasoprzestrzeń.

PANNA

Osoby spod tego znaku zodiaku wszystko robią bardzo dokładnie, z pieczołowitą starannością. Nie inaczej jest w sprawach miłości, czy seksu. Ich wabikiem jest zainteresowanie. Jeśli okażesz sto procent zaangażowania Panna jest twoja.

Miłosny horoskop na weekend

fot. istock.com

WAGA

To bardzo romantyczny znak zodiaku. Wszystko co mieści się w definicji tego słowa odpowiada zachowaniu Wagi. Jeśli jeszcze tego nie wiecie, Wagi uwielbiają wcielać się w role. Dlatego jeśli chcesz weekend spędzić pod hasłem udanego seksu przebierz się: seksowny hydraulik, czy męski księgowy… Wszystkie chwyty dozwolone.

SKORPION

Osoby spod tego znaku zodiaku wszelkie doznania doświadczają niezwykle intensywnie. Są szalenie tajemnicze, a wszystko czego się podejmują robią z pełnym zaangażowaniem. Skorpiony uwielbiają być prowokowane i kuszone. Jeśli marzy ci się weekend pod hasłem: seks – zaskocz swojego Skorpiona – namiętność i 100% wyrażanie emocji to podstawa.

Zobacz więcej: Znaki zodiaku, które mają największe szanse zostać matkami w 2020 roku.

STRZELEC

To impulsywne i żądne przygód znaki zodiaku, które seks postrzegają przede wszystkim jako zabawę, rozrywkę i miły umilacz czasu. Strzelce uwielbiają być kuszone. Osoby spod tego znaku znane są z bycia bezpośrednim i żądzy osiągnięcia natychmiastowej satysfakcji. Czy są cierpliwe – zdecydowanie nie. To co istotne, Strzelce są zawsze chętne i gotowe.

KOZIOROŻEC

To nie za bardzo zdecydowane znaki zodiaku. Jeśli chodzi o seks lubią rozważać wszystkie za i przeciw, opcje, które warto wykorzystać. Dlatego w obcowaniu z Koziorożcem musisz wykazać się cierpliwością i wyrozumiałością. Co ważne, Koziorożce mają ogromne… poczucie humoru. Dowcip, mem działa na nich wręcz jak zachęta do sypialnianych igraszek.

WODNIK

Osoby spod tego znaku uwielbiają eksperymentować, także w życiu erotycznym. Miejsca, zabawki, przebrania – wszystko co wzniesie doznania na wyższy poziom.

RYBY

To marzyciele, dla których seks to coś więcej, nie tylko akt fizyczny służący osiągnięciu przyjemności. Dla osób spod tego znaku zodiaku, seks służy do zbudowania więzi, nawiązaniu relacji, która będzie silna. Ryby uwielbiają wiedzieć wszystko: co, jak i po co. Dlatego jeśli marzy ci się chwila namiętności z Rybą musisz dokładnie nakreślić co będziecie robić. Nie zrażaj się – opisanie wszystkiego ze szczegółami jest rewelacyjną grą wstępną.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie