Znaki zodiaku, które mają największe szanse zostać matkami w 2020 roku

Instynkt macierzyński właśnie osiągnął swój najwyższy poziom.
Znaki zodiaku, które mają największe szanse zostać matkami w 2020 roku
Fot. iStock
16.03.2020
Katarzyna Lemanowicz

Dopiero co bawiliśmy się na imprezach sylwestrowych, a pierwszy kwartał nowego roku już za nami. Czas biegnie bardzo szybko, dlatego lepiej go nie marnować. Niektóre ważne decyzje warto podjąć już teraz, bo i tak zapisane są w gwiazdach - sugeruje portal onet.pl.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które nie powinny brać ślubu. Małżeństwo zmienia je nie do poznania

Okazuje się, że znak zodiaku mówi nie tylko o naszej osobowości, ale także planach na przyszłość. Nawet jeśli jeszcze nie myślisz o powiększeniu rodziny, to wkrótce zaczniesz. A już na pewno, jeśli urodziłaś we wskazanych w horoskopie miesiącach.

Które znaki zodiaku w tym roku zostaną mamą?

2020 rok dla niektórych z nas ma być najlepszym momentem na zostanie mamą. Znalazłaś się w tej grupie?

Czy wodnik zostanie w tym roku mamą?

Wodnik

Masz w sobie coś z Zosi Samosi. Wszystko robisz sama i wcale się z tego powodu nie żalisz. Wręcz przeciwnie - uwielbiasz mieć pełną kontrolę i chętnie pomagasz też innym. Lubisz swoje poukładane życie, w którym nie ma zbyt dużo miejsca na spontaniczność. Wszystko dokładnie planujesz i tak samo będzie z ciążą. Jesteś strażniczką domowego ogniska, więc potomstwo jest ci pisane.

Zobacz również: 6 znaków zodiaku, które nie mają dużych wymagań. Najłatwiej się z nimi umówić

2020 rok to najlepszy rok na zostanie mamą dla strzelców

Strzelec

Z jednej strony trudno usiedzieć ci w miejscu. Masz mnóstwo pomysłów i roznosi cię energia. Z drugiej - najlepiej czujesz się w otoczeniu najbliższych i coraz bardziej marzysz o założeniu własnej rodziny. To dobry moment - czytamy w horoskopie. Choć lubisz zwracać na siebie uwagę, to jednak dla potomstwa zrobisz wszystko. Na pewno spełnisz się w roli matki.

Lew - ten znak zodiaku jest gotów na posiadanie dziecka w 2020 roku

Lew

Tak naprawdę od dawna marzysz o dziecku, ale dopiero teraz czujesz się naprawdę gotowa. Bardzo prawdopodobne, że podejmiesz próbę jeszcze w tym roku, bo instynkt macierzyński coraz bardziej daje o sobie znać. Nie musisz martwić się o partnera. On podzieli twoje zdanie, bo wie, że doskonale odnajdziesz się w tej roli. Na jednym dziecku raczej się nie skończy.

Brzmi dobrze?

Zobacz również: Znaki zodiaku, które rządzą w związku

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie