Piękna katastrofa 2 już w kinach. [KONKURS]

Wygraj zestaw kosmetyków marki Fluff
Piękna katastrofa 2 już w kinach. [KONKURS]
10.02.2024
Katarzyna Lemanowicz

Szalony romans Abby i Travisa wkracza na zupełnie nowy poziom, który nazywa się „małżeństwo”! Czy będzie to początek szczęśliwej przygody czy kolejna piękna katastrofa?

Dlaczego warto zobaczyć film Piękna katastrofa 2?

Po szalonej, mocno zakrapianej nocy, ból głowy, to żadne zaskoczenie, ale obrączka na palcu?! Czy to w ogóle legalne – po pijanemu poruszać się po nowej drodze życia?!Jeszcze więcej namiętności, miłosnych uniesień, odjechanych akcji, a to wszystko na gorących meksykańskich plażach.

Abby i Travis budzą się po szalonej nocy w Las Vegas bogatsi o ból głowy, kupę forsy, którą Abby wygrała w kasynie i obrączki na palcach. Wygląda na to, że w przypływie namiętności podkręconej alkoholem wzięli ślub. Co teraz? Za wygrane bogactwo postanawiają spędzić upojny miodowy miesiąc w Meksyku w towarzystwie znajomych i rodziny.

Ale zanim to nastąpi każde z nich wyprawia swój wieczór kawalerski/panieński, który kończy się nieziemską zadymą. Co gorsza ich tropem rusza mafioso Benny i jego osiłki, by odzyskać forsę, którą stracili w kasynie. Nowa droga życia Abby i Travisa zapowiada się naprawdę wyboiście.

Zobacz zwiastun:

Przy okazji tej premiery, weź udział w konkursie i wygraj jeden z trzech zestawów kosmetyków marki Fluff. W skład zestawu wchodzi: peeling do ciała, balsam do ciała i krem do rąk. Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: twoja piękna katastrofa to...? Opowiedz swoją historię miłości! 

Odpowiedź wraz z akceptacją regulaminu wyślij na [email protected]

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie