Weź udział w konkursie i wygraj bilety do kina na fantastyczny film - "Inspektor Pająk"

Wielka przygoda podczas podniebnej podróży.
Weź udział w konkursie i wygraj bilety do kina na fantastyczny film - "Inspektor Pająk"
11.11.2023
Katarzyna Lemanowicz

Najlepszy śledczy w świecie owadów musi rozwiązać zagadkę i ocalić pasażerów samolotu, na którego pokładzie ukrył się tajemniczy złoczyńca. 

Dlaczego warto zobaczyć film "Inspektor Pająk"?

Dynamiczna akcja, intrygujące postacie, mnóstwo humoru i ekscytujące śledztwo, które da do myślenia nie tylko najmłodszym. Wsiadając na pokład luksusowego samolotu Inspektor Pająk spodziewał się odpoczynku w miłym towarzystwie. Niestety wśród pasażerów znajduje się tajemniczy złoczyńca. To za jego sprawą w niepokojących okolicznościach znikają kolejni podróżni.

Najlepszy śledczy na świecie wkracza do akcji i rozpoczyna śledztwo. Podejrzanych jest wielu, a tropy plączą się jak nitki pajęczej sieci. Wszystko wskazuje na to, że ktoś wciąga Inspektora w niebezpieczną intrygę, by wyrównać z nim dawne rachunki. Trudno będzie mu odnaleźć czarny charakter wśród tak kolorowej gromady, ale na jego szczęście, owady zostawiają ślady!

Weź udział w konkursie i wygraj bilety na "Inspektor Pająk"

Do wygrania mamy 5 zestawów, na które składają się gadżetu z filmu "Inspektor Pająk" - plecak i piórnik oraz dwa bilety do kina na w/w film. Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: gdybyś mogła wcielić się w postać super bohatera, kogo wybrałabyś? Odpowiedź wraz z akceptacją regulaminu wyślij na" [email protected]

 

 

Materiały prasowe

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie