Czy "After 5. Na zawsze" to wielki finał? [KONKURS]

Czy to naprawdę koniec historii miłosnej Hardina i Tessy?
Czy "After 5. Na zawsze" to wielki finał? [KONKURS]
16.09.2023
Katarzyna Lemanowicz

Czy Hardinowi (Hero Fiennes Tiffin) uda się przeprosić Tessę (Josephine Langford)? Czy piąta część będzie tą ostatnią, jak sugeruje plakat filmowy. Czy to naprawdę wielki finał? Znamy odpowiedź.

Co wydarzy się w „After 5. Na zawsze”?

W piątej części „After” Tessa (Josephine Langford) i Hardin (Hero Fiennes Tiffin) nie są już razem. Każde z nich na własną rękę szuka szczęścia i spełnienia. Ona poświęca się pracy i przelotnym romansom. On po sukcesie swojej pierwszej książki korzysta z uroków popularności i imprezuje, próbując zapomnieć o ukochanej. Gdy przyjaciele rzucają mu wyzwanie, by uwiódł piękną Natalie (Mimi Keene), Hardin wyjeżdża za dziewczyną do Lizbony. Pod gorącym słońcem Portugalii rozkwita romans, ale pojawiają się też kłopoty. Uwieczniona na wideo namiętna schadzka z dziewczyną wycieka przecież do Internetu. Hardin próbuje także wrócić do pisania, które przypomina mu, że im dalej jest od dawnej ukochanej, tym bardziej czuje pustkę, którą po sobie zostawiła. Czy jest jeszcze szansa, by odzyskać to, co stracone? Czy można naprawić dawne błędy i spróbować jeszcze raz?

Weź udział w konkursie

Żeby dowiedzieć się na własne oczy, co wydarzy się w kontynuacji hitu musisz koniecznie wziąć udział w konkursie. Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: co zrobiłabyś, żeby naprawić błędy i zawalczyć o prawdziwa miłość?

Odpowiedzi wraz z akceptacją regulaminu wyślij na: [email protected]

Do wygrania jest 5 zestawów, na które składają się podwójne wejściówki do kina na After 5. Na zawsze oraz zestawy kosmetyków marki FLUFF: jogurt do ciała o zapachu czekolady, tonik do twarzy z kwiatem kudzu, krem do rąk o zapachu maliny.

Zobacz zwiastun After 5. Na zawsze!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie