Ta restauracja podjęła decyzję o zakazie spożywania posiłków przez dzieci poniżej 10 roku życia!

Co myślisz o tym pomyśle?
Ta restauracja podjęła decyzję o zakazie spożywania posiłków przez dzieci poniżej 10 roku życia!
21.02.2023
Katarzyna Lemanowicz

Restauracja w New Jersey zakazała wstępu dzieciom poniżej 10 roku życia. W USA odbiło się to szerokim echem i informacja ta nie schodziła z pierwszych stron gazet. I choć dla jednych jest to zrozumiała decyzja, tak pojawiły się głosy, że jest to jawna dyskryminacja i odcięcie dzieci od społeczeństwa.

Restauracja zakazuje wstępu dzieciom do 10 roku życia

Chodzi o Nettie’s House of Spaghetti, a w poście na Facebooku czytamy: „jeśli twoje dziecko nie jest dobrze wychowane, nie jest tu mile widziane. Kochamy dzieci, naprawdę, ale ostatnio wizyty dzieci w naszej restauracji były niezwykle trudne i niekulturalne. Hałas, sprzątanie obrzydliwego bałaganu i biegające dzieci po restauracji – to stanowczo za dużo”.

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać, że dzieci w restauracji to nie lada wyzwanie. Częsty brak kultury, bezstresowe wychowanie i pozwalanie na wszystko jest trudne do zaakceptowania. Dziecko powinno od małego być uczone jak zachowywać się w miejscach publicznych. A niestety niewiele rodzin to rozumie i pozwala dzieciom na zbyt wiele.

Co sądzisz na ten temat? Czy uważasz, za słuszną decyzję restauracji o zakazie wstępu dzieci?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie