Przekłuła uszy córce – to wideo szokuje!

„Czy powinnam się czuć zawstydzona, przez to co zrobiłam…?”
Przekłuła uszy córce – to wideo szokuje!
fot. TikTok @alyssadoherty
03.02.2023
Katarzyna Lemanowicz

Alyssa Doherty, pokazała na TikToku jak przekłuwa córce uszy. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to jak dziecko zareagowało, a także ilość wyświetleń filmu – który skądinąd stał się viralowy -oraz cała masa negatywnych komentarzy.

Przekłuła uszy córce – to wideo szokuje!

Na filmiku widać, jak kobieta trzyma swoją, zaledwie kilkumiesięczną córkę, a dwie osoby przekłuwają uszy za pomocą specjalnego pistoletu. Na początku dziewczynka siedzi spokojnie, natomiast kiedy uszy zostają przebite, zaczyna zanosić się płaczem, zapowietrza się, a jaj twarz staje się niemal purpurowa.

Mama dziewczynki – Alyssa wyjaśnia, że dziewczynka płakała dosłownie kilka sekund i później już było wszystko w porządku. Niestety, film wywołał falę negatywnych komentarzy.

@alyssadoherty I got mom shamed for this LOL #fyp ♬ original sound - AlyssaMarie♡

Część osób, zarzucało matce, że ta powinna pozwolić dziecku wybrać samemu, i zadecydować czy w ogóle chce mieć przebite uszy. Jeszcze inni podkreślali, że przebijanie uszu w tak młodym wieku to swojego rodzaju tortury dla dziecka. Pozostali wypominali sposób przekłuwania uszu, podważając, że pistolet nie jest najszczęśliwszym rozwiązaniem, bo powoduje mnóstwo urazów.

Alyssa ze spokojem odpowiedziała: „No coż! Z moją córką wszystko jest w porządku. Każdy wychowuje i opiekuje się dzieckiem na własny sposób.”

Co sądzisz o przekłuwaniu uszu małym dzieciom?

 

Przeczytaj również:

 

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.02.2023 16:02
Dziecko to nie zabawka, którą infantylna mamusia sobie urodziła. To jest małe dziecko, może z łatwością ten kolczyk wyrwać i w konsekwencji rozedrzeć sobie płatek ucha.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie