Weź udział w konkursie i wygraj wyjątkowe akcesoria samochodowe!

Z pewnością przydadzą ci się zimą!
Weź udział w konkursie i wygraj wyjątkowe akcesoria samochodowe!
20.01.2023
Katarzyna Lemanowicz

Do wygrania zestaw akcesoriów premium – komplet dywaników samochodowych oraz wkładka do bagażnika marki ProLine od polskiego producenta – FroGum. Co należy zrobić? Tego dowiesz z poniższego artykułu!

Weź udział w konkursie i wygraj wyjątkowe akcesoria samochodowe!

Za oknami już zima! Ta piękna pora roku poza lepieniem bałwanów i zjeżdżaniem na sankach kojarzy się niestety także z panującą pluchą, która nie pozostaje obojętna dla naszego samochodu – zwłaszcza podczas długich, rodzinnych podróży. W związku z tym warto przygotować odpowiednio auto!

Jak przyznaje Patrycja Frontczak-Kopeć, Brand Strategy Director marki FroGum – Akcesoria samochodowe wykonane z tworzywa TPE, to idealna opcja dla wszystkich podróżujących rodzin – zwłaszcza jesienią i zimą, gdy do samochodu wnosimy błoto, wodę z kałuż czy śnieg. Wówczas niełatwo uchronić auto przed zabrudzeniami, które dzieci wnoszą m.in. na kaloszach czy parasolkach. Co ważne, do wspomnianych już dywaników TPE brud nie przykleja się trwale, dlatego dużo łatwiej utrzymać je w czystości – wystarczy opłukać je wodą pod ciśnieniem lub z użyciem delikatnej szczotki, a po umyciu jedynie strząsnąć lub poczekać chwilę, aż woda z nich spłynie. Dzięki tej właściwości, dywaniki nie utrzymują nadmiernej wilgoci wewnątrz auta, co jest z dużym pożytkiem dla całej elektryki, a co ważniejsze naszego zdrowia – dodaje Patrycja Frontczak-Kopeć.

Miejscem niezwykle podatnym na zabrudzenia jest bagażnik. W końcu przewozimy tam nie tylko zakupy czy bagaże. Nierzadko pakujemy także sprzęt sportowy, wózek dziecięcy czy rowerek, czyli przedmioty mające bezpośredni kontakt z podłożem, pozostawiające trudny do usunięcia piasek lub błoto – zwłaszcza w trakcie jesienno-zimowej pluchy. Częstym towarzyszem podróży jest również nasz pupil, który wnosi do auta zabrudzenia przylegające do łap czy sierści. – Przewożenie wielu przedmiotów w bagażniku może generować zniszczenia oryginalnej tapicerki, co znacząco obniża wartość auta przy ewentualnej sprzedaży. W tej sytuacji świetnym rozwiązaniem okazuje się wkładka do bagażnika stanowiąca świetne zabezpieczenie przed plamami i zarysowaniami. Na jesień – podobnie jak w przypadku dywaników – dużo lepiej niż akcesorium materiałowe, welurowe czy tak często widziany w bagażnikach domowy koc, sprawdzi się wkładka gumowa lub w tworzywa TPE – twierdzi Brand Strategy Director marki FroGum.

Akcesoria produkowane są przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii skanowania 3D, a wykorzystane tworzywo TPE jest specjalną mieszanką niezawierającej substancji szkodliwych dla zdrowia. Produkcja dywaników odbywa się w duchu „zero waste”, gdzie najmniejszy miligram niewykorzystanego materiału zostaje przetworzony oraz spożytkowany w kolejnych produktach.

Innowacyjne dywaniki samochodowe i wkładka do bagażnika w twoim samochodzie – konkurs

Już dzisiaj możesz wygrać wyjątkowy zestaw akcesoriów – komplet dywaników oraz wkładkę do bagażnika marki ProLine. Co zrobić, aby zdobyć nagrodę? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: Czym dla ciebie jest bezpieczna i komfortowa podróż ze swoimi dziećmi?

Odpowiedź wraz z akceptacją regulaminu wyślij na adres: [email protected]

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie