Super Mikołajki! Weź udział w konkursie i wygraj fantastyczne nagrody!

Co należy zrobić, żeby wygrać?
Super Mikołajki! Weź udział w konkursie i wygraj fantastyczne nagrody!
06.12.2022
Katarzyna Lemanowicz

Niezwykła przyjaźń dziesięcioletniej dziewczynki i cyrkowego kucyka dla obojga okaże się początkiem fascynującej przygody. Nowy film mistrza przygodowego kina familijnego Nicolasa Vaniera, twórcy „BELLI I SEBASTIANA” oraz „CHŁOPCA Z CHMUR”.

"Uwolnić Poly" to ekranizacja bestsellerowej powieści Cecile Aubry

Dziesięcioletnia Cecile wraz z mamą powraca po latach do rodzinnego miasteczka. Dziewczynka czuje się tu obco, nie ma przyjaciół i nie potrafi się odnaleźć w nieznanym miejscu. Nic dziwnego, że z radością przyj­muje wiadomość o pojawieniu się w okolicy objazdowego cyrku. Cecile jest zachwycona prezentowanymi przez artystów sztuczkami, a cyrkowe zwierzaki kradną jej serce. Szczególną sympatią dziewczynka obdarza Poly – uroczego kucyka o niesamowitych zdolnościach. Wkrótce okazuje się, że gburowaty właściciel cyrku bardzo źle traktuje swoje zwierzęta, a szczególnie biednego Poly. Cecile układa więc brawurowy plan ratun­kowy. Wykrada kucyka i z pomocą miejscowych dzieciaków i tajemni­czego pana Victora rusza w pełną przygód i niebezpieczeństw podroż w poszukiwaniu dobrego domu dla swojego czworonożnego przyjaciela.

Zobacz zwiastun filmu "Uwolnić Poly"

Już dzisiaj weź udział w konkursie i wygraj wejściówki do kina na film "Uwolnić Poly", książki i puzzle. Co należy zrobić, żeby wygrać? Dowiesz się poniżej!

Konkurs - co zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: najskrytsze marzenie, które chciałabyś spełnić, to...?

Odpowiedź na pytanie wraz z akceptacją regulaminu na maila: [email protected] Na odpowiedzi czekamy do 7 grudnia, do godz. 23:59.

Co można wygrać w konkursie? 

Do wygrania jest jeden z trzech zestawów nagród: podwójne bilety do kina, książka "Uwolnić Poly" i puzzle. 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie