Seks czy piłka nożna: czyli jak ustawić odpowiednie priorytety rodzinne?

Z lekkim przymrużeniem oka, idealnie w czasie mundialu!
Seks czy piłka nożna: czyli jak ustawić odpowiednie priorytety rodzinne?
23.11.2022
Katarzyna Lemanowicz

Miłość do piłki nożnej jest prawdopodobnie wpisana w DNA większości mężczyzn. I nie ma co się tutaj burzyć, że dyskryminacja, że wypominanie. Taka jest prawda! Kilka dni temu rozpoczęły się Mistrzostwa Świata Piłki Nożnej w Katarze i pewnie w wielu domach trwa dość intensywna dyskusja i ustalanie priorytetów co jest ważniejsze miłość czy sport.

Seks czy piłka nożna?

Pytanie jest inne, co jest dla mężczyzn ważniejsze, seks czy piłka nożna. Odpowiedzi dostarcza badanie, przeprowadzone przez producenta zabawek erotycznych. W badaniu wzięło udział ponad 11 000 mężczyzn, i wykazano, że 3 na 10 respondentów woli piłkę nożną od seksu.

We wspomnianym badaniu podjęto jeszcze jeden temat, czy zrezygnowałbyś chwilowo z seksu na rzecz oglądania meczu drużyny narodowej, gdyby to gwarantowało zwycięstwo? 35% mężczyzn odpowiedziało, że tak, pozostali wstrzymali się od głosu. 16% mężczyzn podeszło bardzo kreatywnie do tematu i wypowiedzieli się, że ustawiliby się tak w czasie seksu, aby jednocześnie mogli oglądać mecz.

Interesujące jest również to, że sukces lub porażka drużyny piłkarskiej wpływa na libido. 43% mężczyzn odczuwa większą chęć i przyjemność z seksu po wygranej.

Na całe szczęście wyniki badań są dość optymistyczne i jednak większość mężczyzn wybierze zbliżenie fizyczne zamiast oglądania meczu. Aczkolwiek drogie SuperMamy, nie bądźmy zbyt wymagające dla swoich facetów. Pozwólmy im obejrzeć ten wyczekany mecz, przecież igraszkom może nie być końca, po ostatnim gwizdku, prawda?

 

Przeczytaj również:

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie