[Aktualizacja - wyniki} Weź udział w konkursie i wygraj gadżety z filmu "Mia i Ja. Film"

"Mia i JA" to zupełnie nowe przygody bohaterów jednego z najpopularniejszych seriali dla dzieci, po raz pierwszy na wielkim ekranie!
[Aktualizacja - wyniki} Weź udział w konkursie i wygraj gadżety z filmu "Mia i Ja. Film"
04.10.2022
Katarzyna Lemanowicz

Jak zwykle, możemy na was liczyć - jesteście niezawodnymi czytelniczkami serwisu SuperMamy. Z lekkim opóźnieniem ale prezentujemy zwycięzców konkursu:

1. Anna Lomber

2. Krystian Magiera

3. Joanna Strzelczyk

 

 

Wewnątrz magicznej księgi kryje się przejście do innego świata, w którym zwykła dziewczynka może stać się wielką bohaterką.

Nastoletnia Mia nigdy nie rozstaje się z magiczną księgą, którą przed laty podarowali jej rodzice. To dzięki niej już nie raz odwiedziła zaczarowaną krainę zwaną Centopią zamieszkałą przez niezwykłe istoty, takie jak jednorożce, wróżki, elfy, a także złe czarownice.

Tym razem Mia odkrywa, że jej bransoletka zawiera czarodziejski kamień kryjący w sobie tajemnicę starożytnej przepowiedni. Jeśli proroctwo się spełni, Centopia może zniknąć na zawsze, a wraz z nią przyjaciele dziewczynki. Mia postanawia wyruszyć w pełną niebezpieczeństw podróż do najodleglejszego zakątka Centopii, gdzie na odludnej wyspie będzie musiała stawić czoła zupełnie nieznanemu, potężnemu wrogowi. Na szczęście u jej boku jak zawsze stać będą wierni towarzysze.

Weź udział w konkursie - wygraj bilety do kina oraz gadżety z bajki "Mia i Ja. Film"

"Mia i Ja. Film" to fantastyczna opowieść, pełna kolorów, energii, uczuć oraz gwarantująca młodym widzom niezapomniane przeżycia. Już dzisiaj weź udział w konkursie i wygraj jeden z trzech zestawów nagród, w skład których wchodzą: dwie wejściówki do kina na film "Mia i Ja. Film", koszulka wraz ze spódniczką oraz gazetka z filmu "Mia i Ja. Film".

Co należy zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: gdybyś miała wybrać kolor, który określa charakter twojego dziecka, jaki by to był?

Odpowiedź wraz z akceptacją regulaminu wyślij na: [email protected]

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Monika (Ocena: 5) wczoraj 20:11
Zielony jest pełna na nadziei i budzi się jak wiosna każdego dnia radosna i pełna energii.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie