Kolekcja Retro marki Flik Flak na Dzień Dziecka - klimat lat 80. opowiedziany na nowo!

Jakiś czas temu, a dokładnie w 1987 roku, marka Flik Flak wprowadziła na rynek pierwsze szwajcarskie zegarki dla dzieci.
Kolekcja Retro marki Flik Flak na Dzień Dziecka - klimat lat 80. opowiedziany na nowo!
23.05.2022
Katarzyna Lemanowicz

Dokładnie 35 lat później Flik Flak tworzy nawiązującą do przeszłości Kolekcję Retro, udowadniając że to, co dobre, opiera się działaniu czasu. Nowe, ekologiczne materiały, sprawdzona koncepcja edukacyjna oraz wskazówki zegarków Flik i Flak gwarantują, że współczesne dzieci z podobną łatwością opanują uniwersalną umiejętność odczytywania godzin.

Najnowsza kolekcja Retro Flik Flak - spotkanie klasyki z nowoczesnością!

Kolekcja Retro Flik Flak z 2022 roku obejmuje cztery modele zegarków dziecięcych, których elementy dumnie odzwierciedlają oryginalną kolekcję. Żywe odcienie żółtego, różowego, czerwonego i niebieskiego koloru nawiązują do kultowych modeli z 1987 roku. Idąc z duchem czasu, projektanci zastąpili wykorzystywane w obudowach aluminium tworzywem sztucznym pochodzenia biologicznego, które użyto także do uzyskania klasycznego, metalicznego stylu wykończenia. Innowacyjny materiał posłużył również do budowy sprzączek, pinów i pętli.

Flik FlakZegarki nowej generacji utrzymują się na nadgarstkach młodych odkrywców dzięki mocowaniu wykonanemu z tworzywa PET pochodzącego z recyklingu. Podobnie jak w przypadku pierwszych pasków, można przepchnąć pin przez materiał w miejscu zapewniającym najlepsze dopasowanie, a następnie w miarę wzrostu nadgarstka modyfikować ustawienie. Przyjazne dla środowiska podłużne opakowanie w stylu retro na pewno przyprawi o szybsze bicie serca osoby, które w latach 80. nosiły zegarki jako dzieci, a teraz będą wręczać je w prezencie.

Flik Flak

Czasy mogą się zmieniać, ale Flik Flak od pierwszego dnia swojej działalności niezmiennie oferuje swoim klientom znacznie więcej niż zegarki. Wprowadzając na rynek unikalną, kolorową gamę analogowych zegarków stworzonych we współpracy z nauczycielami, szwajcarska marka pomogła milionom dzieci z całego świata w nauce odczytywania godzin.

Flik FlakKolekcja Retro we właściwym momencie uzmysławia, że zdobywanie umiejętności potrzebnych na całe życie jest również istotnym wyrazem zrównoważonego rozwoju. Zwraca uwagę na wartość, jaką od najmłodszych lat ma odpowiednie podejście do czasu, które zapewnia kształtującą charakter niezależność. Zgodne z wartościami, którym od lat wierna jest marka Flik Flak, modele zegarków z 2022 roku stanowią połączenie podstawowego celu edukacyjnego z trwałymi komponentami, a przy tym przyciągają wzrok stylistyką i stanowią niezmienną gwarancję dobrej zabawy.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie