Dlaczego warto się dzielić? Czyli jak przygotować idealny, rodzinny weekend?

Nie ma nic cenniejszego niż wspólne spędzanie czasu...
Dlaczego warto się dzielić? Czyli jak przygotować idealny, rodzinny weekend?
fot. istock.com
18.05.2022
Katarzyna Lemanowicz

A jeśli jeszcze do tego wszystkiego dodamy piękną pogodę za oknem, to radość ze wspólnego spędzania czasu sięga zenitu. 

Co robić wspólnie? Wszystko to, co sprawia nam frajdę i to, co najważniejsze - pamiętajmy, wcale nie musimy posiłkować się wyszukanymi miejscami, czy wymyślnymi wycieczkami. A jeśli jeszcze do tego wszystkiego dodamy piękną pogodę za oknem, to radość ze wspólnego spędzania czasu sięga zenitu. 

Co robić wspólnie? Wszystko to, co sprawia nam frajdę i to, co najważniejsze - pamiętajmy, wcale nie musimy posiłkować się wyszukanymi miejscami, czy wymyślnymi wycieczkami.

Bo dzielić się warto...

Dzielenie się tym, co dla nas w jakiś sposób cenne, szczególnie z najbliższymi powoduje same pozytywne emocje. Czujemy się wtedy potrzebni oraz ważni dla drugiej osoby. Warto się dzielić, bo osoba obdarowana wie, że zależy nam na niej i chcemy dla niej najlepiej. 

Nieodłącznym elementem każdego pikniku jest kosz wypełniony produktami, które powodują uśmiech na twarzy. Co powiesz na ciasteczka takie jak Łakotki, Holenderskie, Petitki czy Złotokłose? Uwielbiane przez pokolenia, idealnie kruche i świetnie nadające się na wspólny, rodzinny wypad.  A do tego - to co dla każdej mamy najważniejsze - to produkty pozyskiwane z troska o środowisko, z najwyższej jakości składników, z bardzo dobrym składem, a wszystko po to, by obdarować najbliższych tym co najlepsze! Wszystkie wymienione wyżej produkty łączą te same wartości: naturalność, prostotę i pyszny smak ciasteczek oraz wafli. Do tego wypiekane są z dbałością, z najwyższej jakości pszenicy, uprawianej w sposób zrównoważony. Zdecydowanie każdy z twoich najbliższych wybierze coś dla siebie.

Być może zauważyłaś, że na odświeżonych ostatnio opakowaniach produktów marki SAN pojawiło się logo programu Harmony.

Czym jest program Harmony?

To gwarancja, że pszenica wchodząca w skład produktu została pozyskana w sposób zrównoważony z troską o środowisko i społeczności farmerów. Kluczowym założeniem wspomnianego programu jest nawiązywanie współpracy partnerskiej z miejscowymi rolnikami, którzy to przystępujący do inicjatywy Harmony zobowiązani są do wprowadzenia praktyk w dziedzinie uprawy pszenicy, zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju, z większym poszanowaniem dla zasobów wodnych i gleby oraz ograniczeniem emisji dwutlenku węgla. Program Harmony określa również szczegółowe praktyki mające na celu zapewnienie rozwoju bioróżnorodności – jedną z nich jest tworzenie łąk wokół pól uprawnych, które z kolei przyciągają istotne dla ekosystemu owady takie jak pszczoły czy motyle.

Działania firmy odpowiadają na potrzeby współczesnego świata, zachodzące zmiany klimatyczne, a także oczekiwania konsumentów, którzy coraz częściej zwracają uwagę na skład produktów oraz pochodzenie poszczególnych składników.

To jak, najbliższy weekend spędzicie na łonie natury, z najbliższymi i koszem piknikowym wypełnionym pysznymi ciasteczkami i waflami SAN?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie