W tym roku klasyczne smaki miodów z Pasiek Rodziny Sadowskich zyskały wyjątkową wielkanocną odsłonę!

Z okazji świąt cztery najbardziej lubiane miody : miód lipowy, miód wielokwiatowy, miód z maliną oraz miód z cytryną zaskakują niebanalnymi etykietami pełnymi dobrze znanych świątecznych symboli, których nie może zabraknąć na wielkanocnym stole.
W tym roku klasyczne smaki miodów z Pasiek Rodziny Sadowskich zyskały wyjątkową wielkanocną odsłonę!
04.04.2022
Katarzyna Lemanowicz

Wielkanocna edycja klasycznych miodów z Pasiek Rodziny Sadowskich to nie tylko słodki smak rodzinnego śniadania, lecz także pięknie przystrojony stół. Dbałość o detale nadaje mu niepowtarzalny charakter, a świąteczne etykiety to doskonały sposób, aby zaskoczyć gości i efektownie podkreślić wielkanocny klimat. Pyszne miody w niebanalnych słoiczkach idealnie sprawdzą się także jako niezobowiązujący upominek dla najbliższych. Można je dowolnie komponować w zestawy, które są dodatkowo wzbogacone o zawieszkę i kartkę pocztową ze świątecznej edycji.

Wielkanocna edycja miodów z Pasieki Rodziny Sadowskich

Drobnoziarnisty miód z nektaru kwiatu lipy o charakterystycznym piekącym smaku oraz silnym aromacie kwiatu lipy przyozdobiony został piękną etykietą zaprojektowaną specjalnie na święta Wielkiej Nocy. Zagościły na niej tradycyjne symbole, takie jak koszyczki, kurczaki i baranki, które doskonale oddają wielkanocny klimat.

Miód lipowy

Cena: 28,45  zł /  450 ml

Tradycyjny miód na wielkanocnym stole to piękny i smaczny zwyczaj - a ten w strojnej etykiecie uświetni to wydarzenie podwójnie. Miód wielokwiatowy o łagodnym, klasycznym smaku charakteryzuje się największą bioróżnorodnością i dlatego jest także cennym źródłem składników odżywczych.

Miód wielokwiatowy

Cena: 20,85 zł /  450 ml

Spośród wszystkich miodów smakowych z Pasiek Rodziny Sadowskich to właśnie miód z maliną i miód z cytryną są najchętniej wybieranymi. Nie mogło ich więc zabraknąć w wielkanocnym zestawie. Skomponowany z nich dwupak ma niebanalny świąteczny charakter, dzięki limitowanej wersji ręcznie zaprojektowanych etykiet.

Aranżację wiosennego stołu dopełni świeca z wosku pszczelego, która także została opatrzona nową wiosenną etykietą. Ta naturalna woskowa świeca sprawdza się doskonale podczas rodzinnych imprez, bo nie wydziela szkodliwego dymu, jest bezpieczna dla alergików i osób o wysokiej wrażliwości, a podczas jej palenia wyczuwalny jest jedynie delikatny zapach rozgrzanego wosku.

Zestaw miodu

Cena zestawu dwóch miodów w kartoniku: 74 zł

Świeca

Cena świecy: 39,90 zł / 180 ml

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie