Gorący współczesny romans o bohaterach, którzy pokonują swoje lęki i ograniczenia...

Brzmi ciekawie? Koniecznie przeczytaj "A może ty i ja" Roni Loren
Gorący współczesny romans o bohaterach, którzy pokonują swoje lęki i ograniczenia...
fot. istock.com
11.01.2022
Katarzyna Lemanowicz

Andi Lockley, autorka bestsellerowych horrorów i podkastu kryminalnego, uważa, że świat jest przerażający i niebezpieczny.  Dlatego zawsze pamięta o zaryglowaniu drzwi, a w torebce nosi pojemnik z gazem pieprzowym. Na domiar złego jej nowy sąsiad jest złowieszczo ponury i hałasuje w środku nocy…

"A może ty i ja..." Roni Loren

Były strażak Hill Dawson nie może spać. Po tym, jak został ciężko ranny podczas akcji ratunkowej, musi uporać się ze swoimi emocjami. Hill czuje, że utknął w martwym punkcie, próbuje więc się pozbierać i wymyślić, co ma zrobić dalej ze swoim życiem. Nie może dopuścić do tego, by rozpraszała go ładna rudowłosa dziewczyna mieszkająca za ścianą.

Kiedy jednak ktoś włamuje się do mieszkania Andi, Hill nie może się powstrzymać przed odegraniem bohatera. Wkrótce między dwojgiem bohaterów tworzy się krucha więź. To, co zaczęło się jako sąsiedzka znajomość, może stać się czymś więcej, o ile Andi i Hill przezwyciężą swój strach i odzyskają zaufanie do samych siebie… i miłości.

A może ty i ja

RONI LOREN napisała swoją pierwszą powieść romantyczną w wieku lat piętnastu, gdy odkryła, że pisanie o chłopcach jest znacznie łatwiejsze niż rozmawianie z nimi. Od tamtego czasu jej zdolności w zakresie flirtowania nie uległy poprawie, za to lubi myśleć, że jej talent do opowiadania historii – owszem. Ukończyła studia na kierunku praca socjalna i wiele lat pracowała jako psychoterapeutka, ale teraz pisze na cały etat ze swojego przytulnego biura w Dallas w Teksasie, gdzie zamiast pacjentów kładzie na kozetce swoich bohaterów. Jest dwukrotną laureatką RITA Award, a jej powieści figurują na listach bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie