Piccolo rozkręca dziecięcy karnawał!

Z Piccolo dobra zabawa nigdy się nie kończy
Piccolo rozkręca dziecięcy karnawał!
28.12.2021
Katarzyna Lemanowicz

Nawet gdy impreza jeszcze trwa, już planujemy następną okazję do psot. To ulubiony dziecięcy napój musujący, z którym wszystkie ważne chwile nabierają owocowego smaku.

Piccolo ogłasza karnawałowy konkurs

Dlatego kiedy Piccolo już w grudniu ogłasza swój nowy karnawałowy konkurs, możemy być pewni, że tegoroczny bąbelkowo-owocowy sezon będzie wystrzałowo długi i wesoły. Akcja, która w każdym obudzi pokłady fantazji i radości, wystartowała 2 grudnia. Gdy Piccolo rozda pierwsze nagrody, okaże się, że dopiero rozkręca karnawał. W ciągu 60 dni ogłosi 6 różnych imprezowych wyzwań i wręczy aż 66 nagród: 6 głośników JBL PartyBox 310 i 60 zestawów Piccolo part box z mnóstwem imprezowych gadżetów i głośnikiem JBL Go3. Wiadomo, że dzieciaki szybko się nudzą, zresztą nikt nie lubi siedzieć w miejscu, dlatego zasady gry będą się zmieniać co 10 dni! Każdy etap to inny smak karnawału i inny smak Piccolo: arbuz, kiwi, truskawka, brzoskwinia, wiśnia, jagoda.

Piccolo

Piccolo nie odkryje wszystkich kart naraz. Sześć etapów konkursu zaprezentuje stopniowo budując napięcie, rozpalając emocje i ciekawość. Za każdym będzie zachęcać uczestników do wspólnej zabawy i zrobienia sobie selfie z imprezowymi efektami specjalnymi. Pomogą im emotki i filtry. To będzie frajda dla całej rodziny. Konkurs zaczął się od A, czyli od arbuzowego smaku karnawału. To oznacza, że na fotce musi pojawić się coś lub może ktoś na literę A. Łatwo sobie wyobrazić, że rodzinna ekipa co 10 dni urządza sobie karnawałowe popołudnie, by spróbować innego smaku Piccolo i wziąć udział w konkursie. Razem wymyślają strategię, przygotowują plan, a jego realizację zamieniają w niekończącą się karnawałową imprezę. W drugim etapie konkursu udowodnią, że zielone kiwi zimową zabawę wnet ożywi, a w trzecim zaszaleją na parkiecie z truskawką. Kiedy lawina dziecięcych pomysłów ruszy, bąbelkowego szaleństwa nie da się już zatrzymać. I tak do końca stycznia.

Piccolo

Zasady akcji sprawdzisz na stronie https://www.piccolo.pl/ Warto też śledzić Piccolo na Instagramie i Facebooku. Największą frajdę powinien dzieciakom sprawić Piccobot.

 

#PiccoloOtwartyNaParty

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie