Prezenty last minute - czyli co kupić, kiedy nie masz totalnie pomysłu?

Zakupy prezentów na ostatnią chwilę to dość stresująca sytuacja, szczególnie przed Świętami
Prezenty last minute - czyli co kupić, kiedy nie masz totalnie pomysłu?
fot. istock.com
23.12.2021
Katarzyna Lemanowicz

Już jutro Wigilia i oczywiście, w Święta nie chodzi przede wszystkim o kupowanie i obdarowywanie prezentami ale bez wątpienia to przyjemny element tego magicznego wieczoru.

Lista rzeczy do zrobienia przed samą Wigilią wydłuża się każdego dnia, a jeśli jeszcze dodamy do tego wymyślanie i kupowanie prezentów to może zrobić się lekko nerwowo.

Co kupić w prezencie, kiedy nie masz totalnie pomysłu?

Choć najczęściej namawiamy do kreatywnego podejścia i kupowania prezentów nieoczywistych, tak w sytuacjach last minute świetnie sprawdzą się prezenty praktyczne, które zdecydowanie poprawiają komfort każdego dnia.

Pomysł na prezent dla kobiety

Zestaw pielęgnacyjny Gillette Venus Comfortglide zawiera maszynkę do golenia dla kobiet, dodatkowe ostrza oraz specjalną osłonę, która je zabezpiecza. Maszynka posiada 3 ostrza oraz elastyczne paski żelowe z dodatkiem olejów roślinnych, które zapewniają łatwy poślizg, pozostawiając gładką skórę. Jej ergonomiczna rączka jest wykonana w 30% z plastiku pochodzącego z recyklingu. W zestawie znajdziemy także kosmetyczkę.

Zestaw Gillete

Cena 59,99zł

Zestaw świąteczny dla niego Gillette Fusion

W zestawie znajdziemy maszynkę do golenia Gillette Fusion5, wyposażoną w 5 ostrzy zmniejszających tarcie, które zapewniają dokładne golenie i długotrwałe uczucie gładkości. Ostrza są ustawione blisko siebie, co zapewnia niezwykły komfort, a precyzyjny trymer z tyłu umożliwia pielęgnację trudno dostępnych miejsc i stylizację zarostu. Żel do golenia jest odpowiedni dla skóry wrażliwej i zapewnia jej wyjątkowy komfort. Kompleks Ultra Comfort chłodzi i działa kojąco na skórę oraz pomaga chronić ją podczas golenia.

Gillette Fusion

Cena 59,99zł

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie