Horoskop szczęścia dla wszystkich znaków

Sprawdź, co gwiazdy mówią o twoim szczęściu i gdzie go szukać
Horoskop szczęścia dla wszystkich znaków
fot. istock.com
08.10.2021

Po ostatnich dwóch latach walki z pandemią, każdy z nas potrzebuje odrobiny szczęścia. Z pomocą przychodzi astrologia - okazuje się, że w narodzinach każdego z nas znajduje się astrologiczny punkt określający, gdzie leży nasze szczęście. Ten punkt, nazywany Pars Fortuna jest obliczany na podstawie Znaku Wschodzącego, czyli znaku, który wschodził na niebie w momencie uroczenia, pozycji Słońca oraz pozycji Księżyca. By dowiedzieć się więcej o swoim spersonalizowanym horoskopie, warto zainteresować się kosmogramem - można go czasem zamówić u osób zajmujących się astrologią wraz z dokładną interpretacją.

Jakie szczęście czeka na ciebie w październiku?

fot.iStock

BARAN
Twoje szczęście wynika z umiejętności wyrażania swojej indywidualności i odwagi do podążania w nieznane. Posiadasz szybki refleks i cięty dowcip. Spróbuj szczęścia w sytuacjach, w których możesz coś osiągnąć swoim wizerunkiem - może wyłowi cię z tłumu ktoś z agencji modelek albo staniesz się twarzą kolejnego protestu?

fot.iStock

BYK
Jesteś obdarzona silnymi zmysłami, a twoje szczęście wzrośnie, gdy nauczysz się je doskonalić. Skoncentruj się na rozpoznawaniu różnicy między ilością a jakością. Może otwórz własny biznes albo sklep z biżuterią? Niezależnie czym będziesz się zajmować, skup się na wysokiej jakości swojej pracy lub swoich produktów.

fot.iStock

BLIŹNIĘTA
Otrzymałaś od świata dar gadania! Być może w szkole otrzymywałaś z tego tytułu uwagi do dzienniczka, ale teraz możesz go wykorzystać - ucz się słówek, innych języków i poszerzaj swoje słownictwo. Twoje szczęście tkwi w twojej ciekawości świata, a twoja ciekawość świata poprowadzi cię ku doświadczeniom wartym opowiedzenia. W pracy postaraj się nie łapać wszystkich projektów na raz - energia Bliźniąt jest świetna do rozpoczynania nowych zadań, ale niekoniecznie do ich kończenia.

fot.iStock

RAK
Posiadasz przenikliwą intuicję! Twoje szczęście pojawia się, gdy ufasz swoim przeczuciom. Masz dar przetwarzania i rozumienia emocji, w szczególności innych ludzi. Jesteś empatą i dobrze odnajdujesz się w doradzaniu bliskim lub koleżankom z pracy, a twoje przeczucia rzadko się mylą. Pamiętaj jednak, żeby raz na jakiś czas odpuszczać - zbyt długotrwałe silne odczuwanie emocji, nawet nie swoich, może być bardzo wyniszczające.

fot.iStock

LEW
Mówi się, że Lwy są urodzone pod szczęśliwą gwiazdą! Masz w sobie ogromne pokłady kreatywności i nie boisz się przekraczania granic. Jeśli dorzucisz do tego konsekwencję i dyscyplinę - świat stoi przed tobą otworem. Lwy z natury są mówcami i przywódcami - może czas najwyższy poprosić w pracy o zasłużony awans lub otworzyć własną firmę?

fot.iStock

PANNA
Masz naturalną zdolność do opiekowania się innymi. Niczym superbohater zjawiasz się tam, gdzie potrzeba nieść pomoc. To właśnie dzięki pomaganiu świecisz jaśniej od innych i tam odnajdujesz swoje szczęście. Myślałaś nad zapisaniem się do wolontariatu?

fot.iStock

WAGA
Jesteś dyplomatą. Twój dar potrafi uspokajać ludzi i zażegnać spory, w miejsce kłótni wtłaczając spokój. Ludzie pozytywnie cię postrzegają i często proszą byś był mediatorem w ich sporach. Twoja uroda sprawia również, że masz w sobie naturalny magnetyzm i ludzie uwielbiają przebywać w twoim otoczeniu. Twoim szczęściem jest pozostawanie w dobrych relacjach praktycznie z każdym.

fot.iStock

SKORPION
Podobnie jak i Waga, masz w sobie naturalną umiejętność uspokajania ludzi. Różnica polega na tym, że w twojej energii jest coś onieśmielającego i potężnego. Twoim szczęściem jest naturalny dar skłaniający ludzi do mówienia - czasem nawet więcej niż by chcieli. Zwierzają ci się ze swoich problemów i sekretów, a potem czują zakłopotanie, że za dużo powiedzieli. Możesz ich uspokoić delikatnym uśmiechem i zapewnić, że z tobą ich tajemnice są bezpieczne.

fot.iStock

STRZELEC
Masz niesamowitą umiejętność szybkiego uczenia się. Twoje szczęście leży w podróżach, dzięki którym rozwijasz skrzydła i prócz niesamowitej przygody uczysz się nowych rzeczy i wzmacniasz umysł. Nie potrafisz usiedzieć w miejscu!

fot.iStock

KOZIOROŻEC
Masz zadatki na bycie przedsiębiorcom lub szefem firmy. Twoje szczęście to potężny potencjał do manifestowania swoich pragnień - są ludzie, którzy niestrudzenie pracują nad swoimi celami i nigdy ich nie osiągają, ale to po prostu nie ty. Jedyne czego ci potrzeba to konsekwencji i dyscypliny!

fot.iStock

WODNIK
Jesteś wynalazcą i myślicielem - widzisz świat takim jakim jest, ale też jakim mógłby być. Twoim szczęściem jest twoja wyobraźnia i umiejętność wdrażania pomysłów w życie. Jedyne czego potrzebujesz do osiągnięcia celu to wystarczającej liczby informacji lub jasnych instrukcji. Jeśli się postarasz, swoimi pomysłami wyprzedzisz konkurencję, więc do dzieła!

fot.iStock

RYBY
Jesteś obdarzona zdolnością pojmowania złożonych emocji i skomplikowanych scenariuszy. Dla ciebie świat nigdy nie jest czarno-biały i dostrzegasz w nim wszystkie odcienie szarości. Twoje szczęście leży w ogromnych pokładach kreatywności, musisz je tylko z siebie wydobyć. Spróbuj szczęścia w projektach artystycznych i nie pozwól, by myśl, że coś jest zbyt trudne lub nieosiągalne powstrzymała cię przed podejmowaniem nowych wyzwań.

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie