12 sygnałów, że on naprawdę cię kocha

Kocha, nie kocha... kocha, nie kocha... zamiast rwać kwiatki lub włosy z głowy lepiej sprawdź, czy robi którąś z tych rzeczy!
12 sygnałów, że on naprawdę cię kocha
fot. istock.com
06.10.2021

O ile nie posiadasz magicznych umiejętności czytania ludziom w myślach, prawdopodobnie nie wiesz co twój obiekt westchnień lub wieloletni partner naprawdę o tobie myśli, o ile sam ci nie powie. Czasem jednak czyny wyrażają więcej niż słowa, więc przypatrz się dobrze, czy robi którąś z tych rzeczy. Jeśli tak, to naprawdę cię kocha. Gratulacje!

12 sygnałów, że on naprawdę cię kocha

#1 Daje ci spersonalizowane prezenty: Wie co lubisz najbardziej i dokładnie to kupuje, nawet jeśli nie zawsze będzie to prezent praktyczny lub szczególnie ładny. Skarpetki w kotki, koc elektryczny, książki o seryjnych mordercach lub kubek z ulubionego filmu? Jeśli on cię kocha, zwraca uwagę na twoje zainteresowania i to, o czym do niego mówisz. I nawet jeśli ty zapomnisz, że coś takiego powiedziałaś, on na pewno to zapamięta i spróbuje to wykorzystać w przyszłości, by zrobić ci przyjemność.

#2 Wykonuje za ciebie obowiązki, których nienawidzisz: Nawet jeśli nie daje ci prezentów, to nadal jest szansa, że w inny sposób wyraża swoje uczucia do ciebie. Zmywa za ciebie naczynia, wyrzuca śmieci albo prasuje ubrania, bo kiedyś powiedziałaś, że nienawidzisz tego robić? Nie dość, że takiego faceta ze świecą szukać, to jeszcze jest to prawdziwy dowód na to, że mu na tobie zależy!

Zobacz więcej: Cieszę się, że pozostaliśmy małżeństwem "dla dzieci"!

#3 Próbuje lubić rzeczy, które ty lubisz: Uwielbiasz "Przyjaciół" albo "Ojca Mateusza" i oglądałaś wszystkie sezony? Zaciśnie zęby i obejrzy je z tobą jeszcze raz, żeby sprawić ci przyjemność. Nie potrafi tańczyć i słucha heavy metalu, ale dla ciebie idzie na potańcówkę w rytmach latino? Kocha cię!

#4 Wszystko mu o tobie przypomina: Jeśli w rozmowie ze znajomymi przytacza głównie twoje lub wasze wspólne przygody, wyjazdy i chwile, to prawdopodobnie myśli o tobie non stop.

#5 Przedstawia cię przyjaciołom i rodzinie: Gdy związek robi się poważny i on naprawdę chce zbudować trwałą relacje, zazwyczaj ma ochotę podzielić się swoim szczęściem z bliskimi i chętnie przedstawia cię przyjaciołom i rodzinie.

#6 Woli spędzać czas z tobą niż z kolegami: I nie mówimy tutaj o byciu pantoflem lub zabranianiu komuś wyjścia na piwo! Jeśli facet ma do wyboru spotkanie w gronie znajomych, a spędzenie czasu z tobą, to w 90% przypadków wybierze ciebie lub upewni się, że możesz iść z nim.

fot.Unsplash

#7  Słucha co do niego mówisz: Być może nie ma doskonałej pamięci i nie pamięta co robiliście razem 15 września 2001 roku, ale stara się słuchać, co do niego mówisz. Odkłada wtedy telefon lub pauzuje film i całkowicie oddaje swoją uwagę tobie.

#8 Daje ci znać, gdy o tobie myśli: Może nie powie lub nie napisze wprost "kocham cię", ale wyśle ci wiadomość, gdy usłyszy w radiu twoją ulubioną piosenkę, zobaczy na wystawie sukienkę, w której chciałby cię ujrzeć lub gdy zobaczy, że otworzyła się nowa restauracja z twoją ulubioną kuchnią.

#9 Rzuci wszystko, gdy najbardziej go potrzebujesz: Nie mówimy tu oczywiście o błahych rzeczach, ale jeśli naprawdę będziesz go potrzebować u swojego boku, on się zjawi. Niezależnie czy będzie potrzebny jako ramię do wypłakania się lub jako fachowiec do naprawy komputera. I pod żadnym pozorem nie będzie ci później robił z tego powodu wyrzutów ani stosował tego, jako argumentu w kłótni.

#10 Jesteś jego wsparciem: Tak jak on jest twoim. Ufa ci bardziej niż komukolwiek innemu. Jesteście drużyną i gracie do tej samej bramki. Nie boi się okazywać przy tobie słabości, a ty jesteś w stanie pocieszyć go, utulając w ramionach. Nawet w przypadku kłótni dokładacie wszelkich starań, aby to naprawić, bo obojgu wam zależy i wiecie, że jesteście razem silniejsi i ciągniecie się nawzajem w górę.

#11 Kibicuje ci w twoich marzeniach: Oczywiście przemówi ci do rozsądku, jeśli z dnia na dzień zechcesz rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady. Ale jeśli zamarzysz otworzyć własną knajpę, wrócić na studia lub założyć własną firmę będzie w ciebie wierzył. A gdy już się uda, będzie z ciebie bardziej dumny niż ty sama z siebie!

#12 Nie może przestać na ciebie patrzeć: I mówimy tutaj o bardzo konkretnym rodzaju spojrzenia. Nie, nie takim rozbierającym. Być może ty sama tego nie wyłapiesz, ale ktoś z twojego otoczenia może powiedzieć, że widać jak on patrzy na ciebie z rozmarzeniem i miłością. Oczy są zwierciadłem duszy i naprawdę da się z nich wyczytać bardzo dużo. A jeśli nie oczy? To uśmiech! Jeśli naprawdę cię kocha, to zawsze uśmiechnie się, nawet przelotnie, gdy ciebie zobaczy.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Emilka (Ocena: 5) 06.10.2021 13:14
Ja nie mam wątpliwości, że mój partner mnie kocha. Okazuję mi dużo miłości, wsparcia i ciepła. Ostatnio mieliśmy wolny weekend, więc wybraliśmy się do tunelu aerodynamicznego w Lesznie, żeby polatać. Później pojechaliśmy do kina, a wieczorem na kolacje :)
odpowiedz
Polecane dla Ciebie