[Super NEW] Bose przedstawia Nowe Bose QuietComfort® 45

Marka Bose przedstawia nowe słuchawki QuietComfort® 45, które zastępują legendarny model QuietComfort® 35 II, z udoskonaloną redukcją szumów, która zapewnia natychmiastową ciszę niezależnie od miejsca.
[Super NEW] Bose przedstawia Nowe Bose QuietComfort® 45
16.09.2021
Katarzyna Lemanowicz

Zostały one wyposażone w nowy tryb AWARE, pozwalający na dopuszczenie części dźwięków pochodzących z otoczenia oraz lepszą izolację głosu, ułatwiającą prowadzenie rozmów. Czas pracy słuchawek po jednorazowym naładowaniu baterii wynosi aż 24 godziny.

BOSE QuietComfort® 45 - szczegóły

Zachowuje cechy charakterystyczne swojego poprzednika, czyli niesamowitą jakość dźwięku, stabilność i wygodę użytkowania przez cały dzień, intuicyjne sterowanie oraz solidność połączenia. Jest to aktualizacja kultowego projektu, który uczynił QC jednym z najbardziej rozpoznawalnych urządzeń audio do codziennego użytku w historii. Słuchawki Bose QuietComfort 45® będą dostępne od 30 września w cenie 1 599 PLN, a zamówienia w przedsprzedaży rozpoczną się już 1 września na stronie Bose.pl i u wybranych sprzedawców.

„Słuchawki QuietComfort® nie bez powodu stały się legendą”

Wspomina Mehul Trivedi, dyrektor kategorii Bose Wearable Audio: „Produkt, który został stworzony w celu umilania podróży, stał się nieodłącznym elementem codziennego życia, który sprawia, że ​​każdy dzień staje się lepszy dla milionów ludzi na całym świecie. Nasi klienci od lat mówią nam, że to właśnie bilans korzyści sprawia, że słuchawki ​​QuietComfort® są tak wyjątkowe i niezastąpione. Zawsze były wzorem doskonałości tam, gdzie ma to największe znaczenie. Nie inaczej jest w przypadku słuchawek QC45”.

2 tryby – QUIET i AWARE

Słuchawki Bose QuietComfort® 45 mają tylko dwa ustawienia, oba uzyskane dzięki udoskonalonemu systemowi aktywnej redukcji szumów i nowym podzespołom elektronicznym. W trybie QUIET mikrofony wewnątrz i na zewnątrz nauszników łączą się z opatentowanym układem cyfrowym, aby wykrywać, mierzyć i reagować na więcej niechcianych dźwięków w zakresie częstotliwości średnich — tych, które zwykle można znaleźć w pociągach podmiejskich, zatłoczonych biurach i kawiarniach. Redukcja szumów Bose aktywuje się w ułamku milisekundy, aby zapewnić całkowite wyciszenie lub możliwość delektowania się muzyką, podcastami lub filmami z realistyczną czystością dźwięku i odwzorowaniem szczegółów, bez rozpraszania uwagi. W trybie AWARE słuchawki QC45 pozwalają na dopuszczenie pełni dźwięków pochodzących z otoczenia. Wszystko ponownie jest słyszalne – tak samo naturalnie, wyraźnie i płynnie – bez konieczności ich zdejmowania.

Słuchawki BOSE

Izolacja głosu ułatwiająca konwersacje — niezależnie od miejsca

Podczas rozmów telefonicznych i wydawania komend głosowych, posiadacze QC45 mogą korzystać z systemu redukcji szumów. Matryca formująca wiązkę izoluje głos, podczas gdy matryca odrzucająca tłumi i blokuje słyszalne zakłócenia wokół nich - takie jak młynek do kawy lub szczekanie psa - przed wychwyceniem i przekazaniem do kogokolwiek, z kim prowadzona jest rozmowa. Oznacza to, że przyjaciele, rodzina, współpracownicy i osobiści asystenci mogą usłyszeć, co się do nich mówi. Otwiera to drogę do bardziej produktywnych spotkań w aplikacji Zoom, angażujących rozmów wideo i dokładniejszych reakcji asystentów głosowych na wszystkie polecenia - od dyktowania tekstu, przez uzyskiwanie wskazówek, po sterowanie inteligentnym domem. 

Powrót ikonicznego designu

QC45 bazuje na ikonicznym wyglądzie swojego poprzednika, zachowując wszystkie elementy konstrukcyjne, które zapewniły mu rozpoznawalność i pozycję klasyka, utrzymując jednocześnie komfort i stabilność na najwyższym poziomie. Plisy i wgłębienia zostały usunięte z miękkich materiałów, szczeliny między elementami zastąpiono płynnymi przejściami, a słuchawki są trwałe, lekkie i składają się na płasko, aby przechowywać je w dołączonym do zestawu, kompaktowym futerale. Oba ponadczasowe warianty kolorystyczne słuchawek QC45 - Triple Black i White Smoke, charakteryzuje piękne, matowe wykończenie. Uzupełniają one portfolio słuchawek Bose wyposażonych w redukcję szumów, dołączając do modeli QC Earbuds i Noise Cancelling Headphones 700.

Intuicyjność przycisków, funkcja Multi-point i technologia SimpleSync™ z Bose Soundbar

Słuchawki Bose QuietComfort® 45 są praktyczne, a dzięki intuicyjnym elementom sterującym ich obsługa jest bardzo prosta. Na prawej muszli znajdują się cztery przyciski: zwiększania i zmniejszania głośności, zasilania i parowania Bluetooth®, a także jeden do najczęściej używanych zadań - odbierania i kończenia połączeń, odtwarzania i wstrzymywania muzyki oraz dostępu do natywnych funkcji VPA. Na lewej muszli znajduje się kolejny przycisk służący do przełączania trybów oraz wyciszania mikrofonu podczas rozmów. Aplikacja Bose Music oferuje dodatkową pomoc w konfiguracji i użytkowaniu, w tym w zakresie połączeń Multi-point obsługiwanych przez Bluetooth® 5.1 dla urządzeń z systemami iOS i Android, a także funkcję Bose SimpleSync™ umożliwiającą parowanie głośnika QC45 ze głośnikami Bose Soundbar dla maksimum prywatnego doświadczenia podczas oglądania filmów.

24-godzinny czas pracy akumulatora, ładowanie za pomocą USB-C

Czas pracy słuchawek QC45 po jednorazowym naładowaniu wynosi 24 godziny co sprawia, że przetrwają najdłuższe dostępne loty samolotem, 20 rozmów konferencyjnych czy całonocną naukę z zapasem czasu. Teraz ładowane są przez USB-C®: słuchawki będą w pełni naładowane w dwie i pół godziny. Po zaledwie 15 minutach, będą pracowały przez 3 godziny.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie