Zmieniająca się pogoda często odbiera motywację do działania!

W tym okresie warto więc sobie pomóc - owocowe warianty Coconauty nie tylko dodadzą energii, ale także przywrócą odpowiednie nawodnienie i zadbają o prawidłową wydolność organizmu.
Zmieniająca się pogoda często odbiera motywację do działania!
fot. istock.com
15.09.2021
Katarzyna Lemanowicz

Dostępne są dwie smakowe wersje: Coconaut z ananasem lub arbuzem. Woda kokosowa z owocowym sokiem to idealne połączenie, które poprawi samopoczucie i zrelaksuje w trakcie stresującego dnia.

Jak stres wpływa na nasze zdrowie?

Nawet niewielki stres ma negatywny wpływ na organizm i obniża efektywność działań. Powoduje między innymi niedostateczne nawodnienie czy niedobór elektrolitów. W redukcji stresu pomocne są witaminy z grupy B, witamina C, potas oraz magnez, ponieważ ich zaniżony poziom przyczynia się do nadmiernej reakcji stresowej. Puszka wody kokosowej uzupełni dzienną dawkę wymienionych minerałów i wzmocni organizm w codziennej pracy.

Coconaut - smak ananasowy

Dodatkowo, jej egzotyczny smak pozwoli wrócić na chwilę do wakacyjnych wspomnień. Dodanie do wody kokosowej ananasa i arbuza zapewnia niepowtarzalny smak, nie powodując przy tym utraty jej właściwości. Włączając ją do diety można więc łatwo zadbać o kondycję organizmu, ponieważ skutecznie nawadnia i przywraca równowagę wodno-elektrolitową.

Oprócz magnezu i potasu, bogata jest również w takie składniki, jak m.in. wapń, fosfor, sód, żelazo, miedź i cynk. Dzięki temu wzmocni układ nerwowy, krwionośny czy mięśniowy i pomoże lepiej funkcjonować ciału. Smakowy Coconaut to doskonała alternatywa dla słodzonych soków. Bez dodatku cukru, ale z dodatkiem soku z ananasa lub arbuza, które dodają mu naturalnej słodyczy, orzeźwi w ciągu dnia i doda energii do działania.

 Coconaut - smak arbuzowy

Z powodzeniem sprawdzi się również w trakcie szkolnej przerwy. To także przede wszystkim zdrowy wybór, a jego owocowy smak przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom arbuza i ananasa.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie